نتایج جستجو برای عبارت :

بحران هویت در دختران متاهل

از استدلال های عجیب و غریبی که بعضا می شنوم از آقایون متاهل اینه که می گن مگه هر کی تلویزیون داره ، سینما نمی ره ؟
این جمله رو وقتی شنیدم که به یکی از دوستان متاهل که شاید نگاه خاصی به دختران خیابون داشت گفتم تو که متاهل هستی و از تو این حرف ها و نگاه ها تا حد ممکن نباید سر بزنه ، که در جواب بهم گفت مگه هر کی تلویزیون داره ، سینما نمی ره ؟
منم بهش گفتم خیل خب استدلال تو قبول ، ولی قبول کن که خانم تو هم می تونه همین استدلال رو داشته باشه برای خودش ، ت
خبر خوش برای سربازان متاهلرئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت واریز مبلغ جریمه مشمولان غایب خبر داد و با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته به سربازان متاهل گفت: براساس دستورالعمل ستاد کل نیروهای مسلح سربازان متاهل در نزدیک ترین یگان محل سکونت همسر می توانند خدمت کنند.
خیلی خوبه اینجوری متاهلا نزدیک میشنن به همسر و عیال
من خودم متاهل بودم خدمت کردم
سلام دوستان
از نظر خانوم های متاهل ویژگی های یه شوهر خوب چیه؟، لطفا تیر وار بگین و اگر خواستین کوتاه توضیح بدین...، و آقایون متاهل هم بگن از نظر شما ویژگی یه زن خوب چیه؟
متاهل ها که الان تو زندگی هستن فکر میکنن اگه همسرشون چه ویژگی داشت خوب تر بود؟، ویژگی که مجردی نمی دونستن خیلی مهمه، ویژگی که فکر میکردن خیلی مهمه و الان میبینن زیادم مسئله خاصی نبوده ...
خواهشا راهنمایی کنید ما مجردها رو، تا با دید باز انتخاب کنیم.
ممنون
مرتبط با زندگی متاهلی:
خودارضایی در مردان متاهل علت و درمان
خود ارضایی چه در بین افراد مجرد و یا متاهل فرق نمی کند عوارض خود را دارد اما در مردان متاهل عوارض بیشتری دارد عوارض روحی و جسمی و تاثیر بدی در زندگی این افراد می گذارد
به ادامه بروید
ادامه مطلب
جنده های تهران
فیلم لو رفته از جنده
دختر جنده در تهران
شماره موبایل جنده
انستاگرام جنده عکس جنده
فیلم جنده پولی
خانم جنده
افزایش جنده های تهران
گهبه در تبریز
تن فروشی در تهران
تن فروشی دختران تهران
تن فروشی و شرمساری
جنده ایران عکس و شماره موبایل خاله برای صیغه
صیغه یاب تهران شماره موبایل زن متاهل مرد متاهل
دوست دختر متاهل
فیلم سوپر جدید 20200 دانلود فیلم جدید سینمایی باحال عشق و حال کردن
صیغه شدن برای مرد غریبه
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

تعریف ، مفهوم و چرخه مدیریت بحران — موسسه آموزش عالی آزاد 
رآیند پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع بحران، برخورد و مداخله در بحران و سالم سازی بعد از وقوع بحران را مدیریت بحران گویند.مفهوم بحران می‌تواند به معنای انحراف...

مراحل چهارگانه مدیریت بحران - مدیریت بحران استان بوشهر
مقدمه. انسان از بدو خلقت همیشه در معرض آسیب های جدی ناشی از بلایای طبیعی بوده است. پدیده های خطر آفری
کسب و کار چاپ متاسفانه چندی است دچار بحران های کوچک و بزرگ شده و متاسفانه این روند باعث خروج تعدادی از واحدهای چاپ از گردونه فعالیت شده است.
خبرگزاری تسنیم - ابوالفضل ایمنی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار های جدید
اگرچه مدیریت بحران یک واکنش فوری است، اما گاهی روند یک کسب و کار ناخودآگاه بسمتی حرکت می کند که مدیر کمتر متوجه ورود به شرایط بحرانی می شودو در یک غفلت و یک فرصت کوتاه عمق بحران بیشتر و مدیریت آن دشوار تر می شود.
در اصل مدیریت بحران پر
در این روزها که آلودگی هوا تشدید شده و در واقع به یک عادت برای ساکنین تهران تبدیل شده، جای تعجب داره که برای طرح‌های مختلف شهری کلی وقت صرف میشه اما متاسفانه خروجی خاصی مشاهده نمیشه و همیشه بعنوان یک بحران باهاش مواجه میشه. در واقع بنظر حقیر دیگه نباید بعنوان یک بحران باهاش برخورد کرد چرا که تقریباً هرسال بازه زمانی این اتفاق معلومه و تصمیماتی هم که تیم مدیریت بحران میگیره معلومه. کلاً همه چی معلومه :)
ادامه مطلب
 خودارضایی در خواب
مشکل ارضا شدن در شب
هنگام خواب و استمنا کردن
رویا پردازی جنسی
نقش خودارضایی در خواب  استمنا در خواب و راه ترک آن  خود ارضایی در خواب  مشکل عجیب من:خودارضایی درخواب بدون اختیار  خود ارضایی در خواب گناه است یا نه؟؟؟؟  خودارضایی در خواب  تعبیر خواب خود ارضایی  روش هایی برای جلوگیری از ارضا شدن در رخت خواب تعبیر خواب خودارضایی و استمنا  نقش خودارضایی در خواب  خود ارضایی در خواب با دست  تعبیر خواب خودارضایی  ضرر جسمی و روحی
دانلود پاورپوینت بحران در خانواده
بحران crisis
کاپلان ( 1964 ) بحران را واژگونی یا عدم تعادل در وضعیت ثابت و پایدار فرد که در آن روشهای حل مشکل مؤثر
نیستند ، تعریف کرده است.
Boss ( 1988 ) بحران در خانواده را عدم تعادل بیش از حد در وضعیت خانواده به طوری که تحت فشار شدید
قرار گرفته و در آن تغییر ایجاد شده تعریف نموده است.
در طول بحران در خانواده ، ایجاد تغییر در نقشها ، وظایف ، عملکرد فیزیکی و روانی خانواده و... پدید می آید.
در هنگام بروز بحران در خانواده ، هد
آموزش های رزمی و نظامی به دختران پیشمرگه در یک اردوگاه در اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق دهها دختر کُرد تحت آموزش نظامی قرار دارند.
به گزارش چفچفک، بیش از 300 داوطلب در این اردوگاه که در شرق اربیل قرار دارد آموزش های رزمی و نظامی می بینند.
یکی از فرماندهان پیشمرگه که مسئول آموزش این دختران است می گوید داوطلبان در چهار ماه انواع آموزش کار با سلاح های سبک و متوسط را می گذرانند و وظایفی که بر عهده آنان قرار داده می شود می پذیرند.
به گفته این فرماند
به گزارش عصرحباد؛ به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر پایگاه مقاومت بسیج هاجر و دارالمهدی (عج) شهر حبیب آباد روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۱۶ اردوی تفریحی ویژه دختران را در باغ بانوان این شهر برگزار کرد که دختران با آسودگی خاطر و آرامش و بدون دلهره مشغول تفریحات خود باشند. همچنین دختران از اعضای شورای اسلامی و شهردار حبیب آباد بابت ساخت باغ بانوان پس از ۴ سال، تقدیر و تشکر نمودند.
آیا تا به حال چیزی در مورد بحران سی سالگیشنیده‌اید؟ در سنین سی سالگی تفکرات و احساسات جدیدی را تجربه می‌کنید که تا پیش از آن دغدغه‌ای برای آن‌ها نداشته و یا زیاد به آن‌ها فکر نمی‌کردید؛ تفکرات و احساساتی مانند سردرگمی، ابهام، تردید، افسردگی یا احساس پوچی به سراغ تان می‌آید. البته عده‌ای هم با آرامش بحران سی سالگی را پشت سر می‌گذارند، اگر باور داشته باشید که در زندگی انتخاب‌های صحیحی داشتید و به یک ثبات نسبی رسیدید و اوضاعتان رو به را
برایان تریسی تو کتاب مدیریت بحرانش میگه در برابر بحران‌ها جوری رفتار کنید که انگار همه دارن نگاه‌تون میکنن... انگار قراره نشون بدید واقعا کی هستید و چی هستید!
من اگه همه نگام کنن مطمئنا این همه شکننده نبودم!! این همه زود رنج...
برایان تریسی میگه هر آدمی به طور میانگین هر سه ماه یه بار با یه بحران روبه‌رو میشه... ما تو این دو ماه با چند تا بحران روبه‌رو شده باشیم خوبه؟!! :)))
یکی از این بحرانا بد بحرانی‌ه... خدا کنه اتفاق نیوفته...
پاورپوینت تحلیل روابط دختر و پسر فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 35حجم فایل: 363 کیلوبایت قیمت: 20000 تومان
توضیحات:
پاورپوینت تحلیل روابط دختر و پسر، در 35 اسلاید، تهیه شده توسط دکتر رضا برومند، روانشناس و مشاور.
این فایل به بررسی و تحلیل روان شناختی رابطه دختر و پسر و سطوح آن می پردازد.

بخشی از متن فایل:
دختر و پسر بالاخره روزی رابطه را شروع خواهند نمود. این رابطه منجر به مهم ترین تصمیم زندگی یعنی ازدواج خواهد شد.ارتباط نام
مدیریت بحران چگونه است؟ فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 62حجم فایل: 952قیمت: 12000 تومانبخشی از متن: مدیریت بحران،مدیریت بحران در کشور،مدیریت چیست ،تعریف ومفهوم بحران،انـواع بـحـران،اهداف مدیریت بحران،ویژگی های مشَترک بحران،پاسخ به بحران،زلزله،سیل،برنامه ریزی مد یریت،شهرسازی،مدیریت بحران از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌َژَها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیرَیت یک س
بحران هوشمند
بحران سازی امری تخصصی و ما فوق هوشمندی است! و درک آن برای افراد عادی مشکل است. اگر بحرانها را به چهار قسمت تقسیم کنیم، این بحران نوع پنجم است، که بحران ساز با بحران زده، وارد بازی می شود. بحران نوع یک بحران فردی بازمینه طبیعی است(مثل معلولیت) اما نوع دوم : بحران فردی با منشا انسانی(مانند خودکشی یا قتل) ولی نوع سوم: بحران جمعی با منشا طبیعی (یاخدایی)مانند سیل و زلزله بحران، بالاخره نوع چهارم، جمعی با منشا انسانی است. اما همه اینها یک

کاربرد و تفاوت و فرق بین Miss-Mrs-Ms-Mr-Sir در انگلیسی
Missبرای دخترانی که قطعا مجرد هستندو ما مطمئنیم که مجردند!تلفظ: میس.Mrsبرای زنانی که قطعا متاهل هستندهمراه با نام کامل، یا نام خانوادگی بکار میرودمخفف Missus است.تلفظ: میسیز Msعنوان برای یک خانم، اگر ندانیم و یا مجرد یا متاهل بودنخانمی معلوم نباشه!تلفظ: هم میسیز گفته میشه هم میس.Mrبرای آقایان است : فارغ از متاهل یا مجرد بودنو فقط با نام خانوادگی به کار میرودبهتره با اسم کوچیک استفاده نشه.همچنین مخفف: Mi
سلام
دوستان جریان این پیشنهاد رابطه به خانم های متاهل از طرف بعضی از پسران چیه راه افتاده توی فضای مجازی ؟، خانم متاهلی هست برای رابطه ...، خانم متاهل بیاد دایرکت، یا خانم سن بالا !، یا حتی توی تلگرام ایدی ناشناس میرنه اگر متاهلی قصد آشنایی دارم!، واقعا هدف این آقایون احتمالا هم وطن  چیه ؟!
متاسفانه تو دنیای واقعی هم هست. دوستم که شاغله اونم میگه همکارش با علم به اینکه میدونسته متاهلم شروع به فرستادن متن های عاشقانه کرده و چراغ سبز برای راب
پاورپوینت بحران مالی جهانی
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
آخرین ساعت، از آخرین روز، پیش از اتمام هفته‌ای که در تعطیلات به سر بردیم، با اعلام رسمی از یافتن اولین مورد مبتلا به کرونا در اینجا، رو به پایان است. نگرانی از شرایط جاری ایران و وضعیت خانواده و عزیزان یک طرف، آینده نامعلوم برای سفر به ایران و قرنطینه یک طرف دیگر...
دارم به این فکر می‌کنم که چطور هر چیز ساده‌ای در ایران قابلیت تبدیل شدن به بحران دارد، باران می‌بارد می‌شود سیل،‌ نمی‌بارد می‌شود خشکسالی، گران شدن بنزین، دفاع کنیم بحران ا
به نقل از سایت حقوقی دینا هنگامی که شخصی فوت می کند اموال به جا مانده از او به طور غیرارادی بین وراث ، بر اساس قاعده نزدیک تر بودن به متوفی  تقسیم می شود که یکی از نزدیک ترین خویشاوندان متوفی فرزندان هستند . البته باید توجه داشت که دختران و پسران کسی که فوت شده سهم الارث برابر ندارند و پسران دو برابر دختران ارث میبرند . از آنجایی که ارث مقوله بسیار پیچیده ای است اصول و استثنائات فراوانی دارد و حالت های مختلف سهم الارث دختران باید به صورت
خودارضایی دختران

آنورگاسمی یکی از مهم ترین عوارض خودارضایی در دختران است، ممکن است این اشخاص در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خویش را برآورده کنند ولی در آینده رضایت مندی جنسی درزندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خویش را از دست خواهند داد.
ادامه مطلب
در انقلاب شاه اول حرف انقلابیون را نمی شنید و انقلابیون هی بیشتر فریاد کشیدند و عصبانی تر شدند. بالاخره زمانی که شاه صدای انقلابیون را شنید و گفت پیام انقلاب شما را شنیدم، دیگر انقلابیون آنقدر در هیجان و هیاهوی انقلاب خود گم شده بودند که صدای شاه را نشنیدند. انقلاب اسلامی حاصل برخورد تاریخی یک حکومت نابالغ با یک جامعه مدنی نابالغ بود. اگر یکی از این دو بالغ بود، صدای دیگری را به موقع می‌شنید و نمی‌گذاشت کار به فروپاشی بکشد؛ بلکه پیش از نقطه
The climate crisis is our third world war. It needs a bold response
بحران آب و هوا جنگ جهانی سوم ماست این بحران  نیاز به اقدام جدی دارد.
(استیگلیتز برنده جایزه نوبل اقتصاد)
♦️climate crisis بحران آب و هوا
استراتژی راهبردی
دستکاری در طبیعت نتایجی دارد که کمترین آن سیل امسال بود. طبق گزارش تابناک، برآورد اولیه از خسارت های سیل، مبلغ 35000 میلیارد تومان و حدودا معادل 5 درصد تولید ناخالص داخلی می باشد.
اقتصاد ناکارامد دولتی که در بهترین حالت فقط قادر به تامین هزینه های حقوق کارمندان
توصیه‌ من به خواهران و دختران عزیزم این است که معلومات و آگاهیهایتان را بیشتر کنید. مطالعه، دقّت، تحقیق، درس، ورود به مسائل مورد ابتلای روز و اهتمام به کارهای دینی، جزو وظایف حتمی و مسلّمی است که امروز زنان کشور باید مثل مردان، خود را موظّف به انجام آنها بدانند. ۱۳۷۵/۰۶/۲۸
مدیریت بحران (به انگلیسی: Crisis management) از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیریت یک سازمان، در چالش با بحران انجام می‌دهد و هدف آن کاهش روند، کنترل و رفع بحران است. بطور کلی مدیریت بحران بمعنای سوق دادن هدفمند جریان پیشرفت امور، به روالی قابل کنترل و انتظار بازگشت امور در اسرع وقت، به شرایط قبل از بحران است.
ادامه مطلب
یک ظرف یک لیتری بردارید ، شیر آب رو باز کنید ، ۲۰ ثانیه زمان بگیرید و دستاتونو بشوئید!یک لیتر پر شد!
حالا این ۱ لیتر آب رو ضربدر اون ۲۰ باری که باید برای مبارزه با کرونا دستهامون رو بشوریم بکنید!بعد ضربدر ۸۰ میلیون نفر هم وطن!؟
ادامه مطلب
این روزها که از بحران اولیه مورد خیانت قرار گرفتن گذر کرده ام، در حال بازیابی پیوندهای از دست رفته ام با دنیای اطرافم هستم. در حال دوباره دیدن هستم و هیچ چیز همان شکلی نیست که قبل از این بود.
هنوز زود است که بخواهم نتیجه بگیرم که ایا این درد و این رنج برای من باعث رشد خواهد شد یا نه، اما تمام چیزی که میدانم این است که من از این بحران، عبور خواهم کرد.
تنها با نگاهی به اطراف متوجه می‌شویم که انسان‌ها با بحران‌های بیشماری دست و پنجه نرم می‌کنند و این همان تفسیر آیه «و خلقنا الانسان فی کبد» است که ما انسان را در رنج آفریدیم؛ بله انسان یعنی همین؛ یعنی همین چگونگی مدیریت رنج هایش که چگونه طنازی کند برای الهش و به زیبایی این رنج ها را مدیریت کند و به ثمر های خوشی برساند٬ ولی انگار برخی نمی خواهند با این رنج ها کنار بیایند به عالم و آدم شکایت دارند و گله می کنند جز منشأ اصلی یعنی خودشان
اما یکی
در هر ۱۰ ثانیه در نقطه‌ای از دنیا دختری را ختنه می‌کنند.
 و این برای دختران و زنان ختنه شده آغاز زندگی‌ای است پر درد، عفونت، و ناباروری
اینها تنها برخی از پیامدهای ختنه زنان‌اند. 
▪️سازمان ملل متحدبریدن آلت جنسی زنان تحت عنوان «سنت و آیین» را مردود و عمل ناقص‌سازی اندام جنسی زن را مصداق بارز «شکنجه» می‌داند.
پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن

دید کلی :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

توضیحات کامل :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

ادامه مطلب
در اغلب مواقع متاهل ها در برخورد با افراد مجرد احساس دانایی و برتری می کنند و یا ناخواسته جملاتی را بر زبان می آورند که دوستان مجرد خود را ناراحت می کند . اگر تازه ازدواج کرده اید و فاصله ای میان شما و دوست مجردتان افتاده ، آن را به مشغله های بعد از ازدواجتان ربط ندهید شاید در مقابل دوست مجردتان سخنی را ناآگاهانه بر لب رانده اید که او را آزرده ساخته است
نقش خانم های خیر محله های قدیم را بازی نکنید
بسیاری از دختران مجرد از اینکه همه به فکر ازدوا
داریم پیج یه فروشگاه آنلاین رو نگا میکنیم ،من یه پلت سایه میبینم و میگم اینو میزارم تو ویش لیستم!!
سهی که قیمتشو میبینه اضافه میکنه:ولی من اینو میزارم تو دریم لیستم!!
دریم لیست 'واقعا واژه زیبایی نیست؟
تو این یک ساعتی که متوجه شدم دریم لیستم میتونه وجود داشته برای گزینه اولش یه سفر مالدیو در نظر گرفتم:/
..
تا شیش ماه آینده پنجشنبه جمعه در اختیار کلاسای موسسه ام و خب الان با دو تا بحران رو به رو ام
بحران اول:اگه اون کراش سابقم همکلاسیم باشه چی-___-
ب
پاورپوینت مدیریت تعارض و بحران
دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت تعارض و بحران، در قالب ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: تعریف تعارض: تعارض در فرهنگ لغت فارسی به معنای رویارویی، معترض و مزاحم یکدیگر شدن و با هم اختلاف داشتن است. کوتاه ترین تعریف تعارض از ر
فازتون چیه؟ 
اقایون متاهل ، خانومای متاهل
چرا خیانت میکنید؟؟؟ چرا طرف مقابلتون  رو دچار یه مرگ تدریجی میکنید؟
چرا زجر میدید همو؟ اگه هم دیگه رو نمیخاید چرا ادامه میدید؟
خانم های مجرد اقایون مجردی که با افراد متاهل دوست میشن
به نظرم خیلی پست اند.
به این فکر نمیکنید که چقدر ممکنه یه نفر رو ازار بدید؟
تمام دیوار های خونشو خراب کنید؟
مسئول تمام اشک هایی که اون زن میریزه 
یا تمام آه هایی که اون مرد از اعماق وجودش میکشه 
شمایید...

از حرف هایی که دو
پریود، تغییری بزرگ در دوره‌ی بلوغ و زندگی دختران است. اکثر دختران در مورد اولین پریود کنجکاو هستند و نگرانی‌هایی در این مورد دارند. به طور معمول پریود از 12 تا 14 سالگی شروع می‌شود و به معنی آماده شدن بدن برای بارداری است. شروع قائدگی نشانه‌هایی دارد و معمولا یک تا دوسال بعد از رشد سینه‌ها شروع می‌شود. بهتر است که مادر قبل از شروع پریود، روند و ماهیت  آن را به دختر خود توضیح دهد تا از نگرانی‌های او بکاهد. سوالهای زیادی در ذهن دختران در این ز
خودارضایی زنان تفاوت‌هایی با خودارضایی در مردان دارد. اکثر خانم‌ها یک بار خودارضایی را در زندگی خود تجربه کرده‌اند. این عمل صرفا در خانم‌های مجرد دیده نمی‌شود بلکه بسیاری از خانم‌های متاهل نیز دست به خودارضایی می‌زنند. از مهم‌ترین دلایل خودارضایی خانم‌های متاهل عدم ارضای جنسی در رابطه زناشویی است. از جمله دلایل دیگر آن در سن کم ممکن است تجاوز در کودکی باشد. برخی از زنان نیز برای فرار از تنش و فشارهای عصبی خودارضایی می‌کنند. اگر به خو
کتاب بحران و مدیریت شهری نوشته لقمان توتونچی، به مباحثی چون؛ مدیریت بحران و راهکارهای آن در ایران، سناریوها و حالات مختلف بحران، پیش‌بینی‌های ایمنی بلایای طبیعی و… می‌پردازد.
وضعیت بحران را می‌توان به وضعیتی گفت که شرایط دچار بی‌نظمی شده و به خطر می‌افتد. بحران یک موقعیت غیرمعمولی است که در آن اتفاقات غیرمنتظره و پیش‌بینی‌ناپذیر مثل زلزله، سیل، آتش‌سوزی، اعتصاب و… رخ می‌دهد. امروزه در دنیایی به سر می‌بریم که در هر لحظه آن امکان ب
امشب در پاکت می نویسم:
قرارِ من این نبود، که آکنده شوم در خود ...
رویای من، در بی کمالی این روزهای خودم دفن شده، لبریز از افکاری شده ام که نمی توان به آنها نقش داد ...
مانند یک سناریوی بی هویت ...
تمامیت من یک "فرد" است و انگار ذهنم هزاران هزار انسانِ گرفتار ...
دقایقی پیر و ثانیه ای جوان، ناگهان معمار و بی هوا یک به بن بست رسیده ی بی خواب ...
به نظر شروع یک بحران جدید را تجربه خواهم کرد، "بحران معنا"
که به مثابه ی تجربه ی "فلسفه ی هیچ" است ...

"امیرمحمدحسی
شما هم تاکنون باید فهمیده باشید که دختران را باید فهمید و به آنها احترام گذاشت.
این دختری که می گویم، اعم از همسر و دختر و مادر و... است.

اول باید فهمید که زنان با مردان متفاوت اند.
شاید بپرسید این که اولین و بارزترین نشانه است،
اما بسیاری از این مشکلات و معضلات ما با زنان و مادران و دخترانمان بر سر همین قضیه است.
اگر واقعا بدانیم زنان با مردان متفاوت‌اند، دیگر دلسوزی‌های مادرانه را غرغر نمی دانیم
دیگر به درد و دل های همسرانمان گلایه نمی گویی
کلی تلاش کردم تمام کلاس هامو بندازم عصر که صبح ها خونه باشم برای این که بتونم غذا بپزم و به کارای خونه رسیدگی کنم. اما یکی از کلاس های جدید داره برام دردسر ساز میشه. یکی از زبان آموز ها که متولد 79 (حدودا 10 سال از من کوچک تره) چند روزیه که شروع کرده به فرستادن پیام های نامربوط. منم اولش تعجب کردم و خیلی محترمانه بهش گفتم که من متاهل هستم. اما اون دست بر نداشت و نوشت که دوست دختر قبلیش هم متاهل بوده! آووکادو که پیام ها رو دید چهره ش گرفته شد و کلی ت
ماهیت سه نسل نوسان ارزی
دنیای اقتصاد : یک پژوهش دانشگاهی با مروری بر بحران‌های ارزی در جهان، ۳ نسل از نوسانات ارزی را مورد بررسی قرار داد. بررسی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد ایران تجربه ۲ نسل از بحران‌های ارزی رایج را پشت‌سر گذاشته است؛ چراکه تاکنون مشکلات بنیادی در ذخایر ارزی یا تشدید انتظارات، زمینه‌های وقوع تلاطم ارزی را به‌وجود آورده‌اند و هیچ‌گاه معضلات بانکی عامل وقوع بحران (نسل سوم) نبوده‌اند. اقتصاد ایران برای دوری از نسل سوم بحران
در فرهنگ عامه به زباله ها "دور انداختنی" گفته می شود و یا می گوییم که فلان زباله را دور انداختیم. این واژه از کجا می آید؟ از تنفر انسان به همزیستی با زباله ها، که تمایل دارد هر آنچه زاید و به کار نیامدنی است خیلی دورتر از خودش باشد. که البته کاملا درست است. زباله ها باید خیلی دورتر از انسان باشند. اما مگر زمین چقدر گنجایش دارد که روزانه این حجم از زباله را در سرتاسر جهان در خود بگنجاند آن هم خیلی دورتر از محیط زندگی انسان ها.
با گذشت سالها و تولید
از کتاب ثواب الاعمال و عقاب الاعمالثواب بردن تحفه براى خانواده و خوشحال کردن دختر یا پسر
حدیث ١. رسول خدا صلى‌الله‌علیه‌وآله فرمودند: کسى که به بازار رفته ، تحفه اى خریده و آن را براى خانواده اش بیاورد، مانند کسى است که براى نیازمندان صدقه برده باشد. و باید در دادن آن تحفه دختران را بر پسران مقدم داشته و ابتدا به دختران بدهد.
همانا کسى که دخترى را خوشحال کند، گویا یکى از فرزندان حضرت اسماعیل علیه‌السلام را از بردگى آزاد نموده است و کسى که
 عوارض خودارضایی در دخترها  خود ارضایی در زمان پریودی  خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  ارضا شدن در قاعدگی ضرر دارد؟  پریودی و خودارضایی  نامنظم بودن پریود و خودارضایی  نیاز جنسی و خودارضایی در دوران پریود  متخصص زنان و زایمان  آیا گناه خودارضایی تو دوران پریود بیشتر میشه؟  ارضا شدن در زمان پریودی ضرر دارد؟  ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله  کاهش خونریزی های عادت ماهیانه یا هایپر منوره (منوراژی) با طب  علت درد پریود و د
ساخت اپ راهی برای مدیریت بحران
با رشد فناوری اطلاعات (IT) در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی انسان، تکنولوژی به یک ابزار قدرتمند و موثر برای کنترل و مدیریت کارها تبدیل شده است. نمود اصلی این موضوع را می توان در پیشرفت گوشی های همراه و ساخت اپ هایی دید که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی روز به روز به سطوح بالاتری از هوشمندی و کارایی دست پیدا می کنند.با افزایش کاربرد هوش مصنوعی در صنعت ساخت اپ موبایل و تلفیق آن با توانایی و هوش انسان، در ب

تاثیر طلاق والدین بر دختران به شکل‌های گوناگونی بروز پیدا می‌کند. طلاق والدین، پدیده‌ای آسیب زننده برای کودکان است و غیر از موارد خاص معمولا توصیه نمی‌شود. زوج‌هایی که طلاق می‌گیرند، نگران آسیب‌هایی احتمالی به فرزندانشان نیز هستند. از طرفی مسائلی که به دنبال طلاق پیش می‌آید مانند حضانت و مراقبت از کودک، تنطیم زمان برای بازدید پدر یا مادر، از دیگر مسائلی است که ذهن والدین را درگیر می‌کند. تاثیری که طلاق بر فرزندان دارد با توجه به
مربیشون قسط اول دستمزد ۱/۶ میلیون یوروییش رو به موقع گرفته،  تو بهترین منطقه تهران اسکان داده شده، واسه تیمش خریدهای میلیاردی انجام شده اما تیمش از دو بازی ۱ امتیاز گرفته و از صدر تا ذیل دست بکار شدن مشکلشو حل کنن. فقط امیدواریم برای خروج این تیم از بحران واسه دربی نقشه نکشن، سابقه نشون داده هروقت استقلال تو بحران بوده دیواری کوتاه‌تر از پرسپولیس برای خروجش پیدا نکردن 
۲۷۱۲ - یکی اسم خود را «دختران خیابان انقلاب» می‌گذارد، اما با به چوب زدن روسری و شرف خود، دنبال بدست آوردن پاسپورت آمریکا و انگلیس، و دلار است. یکی هم بدون ادعا، سلامت خود را به خطر می‌اندازد، تا هموطنانش در امنیت و آرامش باشند.
دانلود فایل اصلی
کتاب دختران خرمشهر : پنج روایت کوتاه از دخترانی بزرگ شده در جنگ

کتاب دختران خرمشهر : اختر دهقانی، نشر مجنون
بریده کتاب(۱):
با ناله گفت خدایا شکر، این همه دنبالت گشتم حالا باید پیدایت کنم.با صدای شرم آلود گفتم چه کارم داشتی؟ بعد تا برسیم اون ور کارون دیگه تحویلم نگرفت، وقتی پیاده شدیم گفت: آهای همگی برگردید.وقتی رفتیم پیش قایق رو به من کرد و گفت: اسمت چیه؟گفتم: سعیده.گفت: زن من میشی؟گفتم: آره.نادر: گفت همه تون دیدید که سعیده خانم با من نامزد کرد.
فیلم زیبای "دختران آفتاب" Girls of the Sun 2018
ژانر : جنگی , درام
بازیگران : Golshifteh Farahani,Emmanuelle Bercot,Zübeyde Bulut,Sinama Alievi,
کارگردان : Eva Husson
محصول: بلژیک , سوئیس , فرانسه
تاریخ انتشار : 2018
کیفیت اورجینال Blu-Ray
زیرنویس چسبیده فارسی
ادامه مطلب
دختری 33 ساله و مجرد هستم با  چهره ای  متوسط و قد بلند و باریک، دارای تحصیلات عالیه، به تازگی شاغل شدم. چقدر باید امید داشته باشم و چقدر احتمال داره که خواستگار مجرد سر راهم قرار بگیره؟!، که هم  با سن من سازگار باشه و  هم  طرف سابقه رابطه ها نامشروع و دوستی ها عمیق و طولانی با دحتران نداشته باشه؟، و یا متاهل نباشه؟ (مطلقه بدون فرزند یا با سابقه  نامزدی و عقد مشکلی نیست ولی  بقیه روابط با اعتقادادتم جور در نمیاد!).
شرایط مالی خاصی ندارم مهریه 14 س
در اواخر سال 1398 جهان با شرایطی مواجه شد که کمتر برای آن برنامه ریزی و آمادگی داشت. ویروس کرونا که به نظر از وهان صنعتی ترین شهر کشور چین سربرآورده است جهان را در مواجهه با بحرانی قرار داده که کمتر مثالی از آن در قرن اخیر وجود دارد بطور کلی جهان گیری یک بیماری عاملی است که به ندرت اتفاق می افتد لذا تقریبا هیچ کشوری برای آن بودجه مشخص و یا برنامه ریزی خاصی نداشته و تنها به برنامه هایی که در راستای مواجهه با بحران های مشابه اختصاص یافته بسنده میک
زمینی: چیزی بیرون لازم نداری؟
مریخی: کجا میری که باز شیک و پیک کردی؟
زمینی: مث تو همیشه روغنی و کر و کثیف خوبه؟ میرم جلسه.
مریخی: سه هفتس جلسه چی میری؟ به نتیجه نرسیدین هنوز؟
زمینی: هفته اول جلسه حول بحران بود، هفته دوم موضوعش مدیریت بحران بود ...
مریخی: خب این هفته چی؟
زمینی: بحران مدیریت بحران.
مریخی: خب پس به سلامتی گویا به یه نتایجی رسیدید بالاخره بعد این همه وقت؟!
زمینی: آره امروز جمع‌بندی این هفتس، برای طرح موضوع هفته بعدی.
مریخی: هفته بعدی؟
خود ارضایی دختران که باعث صدمه دختر می شود

خود ارضایی دختران
خودارضایی در دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که آسیب چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند ولی زمانیکه استمنا دختران با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه جنسی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است در صورتی که به صورت مداوم خودارضایی تکرار شود اسیب های جدّی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد.

در بعضی موارد خود ارضایی در دختران با تخیلات جنسی، دیدن

هفت دی در این خصوص با علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت و گو کرده و وی پاسخ داده است موضوع  احداث این بازارچه غیرقانونی بوده است و  توسط شخصی صورت گرفته است، وی تفاهم نامه ای را برای مجتمع تفریحی سرگرمی با ما امضا کرده بودند که البته تا پایان سال ۹۷ هم به اتمام رسیده است و این احداث دارای رای ماده ۱۰۰ است که بر اساس آن باید تخریب شود. 

هفته نامه فروردین امروز نیز در مطلبی به موضوع بحران آب در قزوین پرداخته و
روز جهانی دختران
11 اکتبر از طرف سازمان ملل متحد بعنوان روز جهانی دختران نامیده شده است . دلیل اینکه یک روز در سال را بنام دختران تعین کردند این است که توجه جهانیان را به شرایط سخت و کمبود های اجتماعی دختران در سراسر دنیا جلب کنند.

سابقه تاریخی روز دختر
ایده نامگذاری روز دختران در سال 2003 قسمتی از کمپین Because I am a Girl   بوجود آمده است. در کشور آلمان برای اولین بار در سپتامبر سال 2008 از طرف انجمن Plan International که در حقیقت یک سازمان بین المللی حمایت از
بحران جهانی اقتصاد در سایه ویروس و جنگ
از سال 2017 نشانه های بحران اقتصادی با کوچک شدن اقتصاد جهانی به دلیل جنگ تجاری بین چین و آمریکا در جهان دیده شد.اما این بحران در سال 2020 با دو پدیده وارد فاز جدی تری شد.بیماری شایع شده از چین و جنگ نفتی بین دو غول تولید کننده نفت در دنیا یعنی عربستان و روسیه.یکی دیگر از نشانه های بحران,شاخص ترس از سرمایه گذاری در آمریکا است که در این چند روز به شدت صعودی بوده و حتی پیش بینی میشود از رکورد سال 2008 پیشی بگیرد.
شوا
Artist: Feed Me (Jon Gooch) | Music Name: Existential Crisis | Genre: Electro House | Released: 2017 | Album: Feed Me's Existential Crisis | Feed Me - Existential Crisist

هنرمند: فید می | نام موزیک: بحران موجودیتی | سبک: هاس | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بی کلام (فید می) Feed Me با نام (بحران موجودیتی) Existential Crisis
ادامه مطلب
آیا خود ارضایی برای دختران که میخواهند به گناه نیفتند و آرامش یابند هم گناه است؟
آخه جدیدا شنیدم که میگن برای دختران حرام نیست و مکروه و مباحه.
چون معنی استمنا خروج مایع منی از آقایون است و برای دخترانی که شریک جنسی ندارند برای رسیدن به آرامش درون  و گناه نکردن مفیده.
ادامه مطلب
سیستم اکسپرس اینتری کانادا معیارهای متعددی را در نظر می‌گیرد تا نمره‌ی متقاضی را مشخص کند. هر یک از معیارها، نمره خاصی دارد. نمرات اکسپرس اینتری کانادا به دو دسته‌ی نمرات اصلی و نمرات اضافی تقسیم می‌شود. اجازه دهید معیارهای هر دسته به همراه نمره‌ای که برای هر معیار در سیستم اکسپرس اینتری کانادا در نظر گرفته می‌شود را با هم مرور کنیم.لازم به ذکر است که ریز نمراتِ افراد مجرد و متاهل با هم تفاوت دارد، هرچند حداکثر نمرات هر دو گروه مجرد و مت
دستور قاطع استاندار کرمان به فرمانداران در مواقع بحرانی امکانات لازم باید کرایه و اجاره شود و هزینه آن نیز توسط ستاد مدیریت بحران استان از محل بودجه حوادث پرداخت می شود.استاندار کرمان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان های جنوبی استان در قلعه گنج با ا
ادامه مطلب
سلام
یکی از مسائل جالبی که اخیرا در خانواده برتر مورد توجه قرار گرفته، موضوع تمایل بعضی از پسران مذهبی به ازدواج با خانم های بد حجاب هستش .این مساله چه دلایلی می تونه داشته باشه ؟
به نظر بنده ؛
دلایل این تمایل رو میشه در تصورات اشتباهی که اون پسران مذهبی نسبت به دختران محجبه دارند جستجو کرد . دختران بد حجاب چی دارن که مورد توجه بعضی از پسران مذهبی قرار میگیرن ؟
آواز دهل شنیدن از دور خوش است .
چنین پسرانی به خاطر اعتقاداتی که دارند با دختران بد
من قبل از ازدواج اینطوری بودم که هر چند وقت یکبار دچار بحرانِ روحی "خب که چی؟" میشدم! جهان برام از معنا تهی میشد. حوصله هیچ کاری رو نداشتم. انقدر بین سوالاتم دست و پا میزدم تا بالاخره یه راه نجاتی پیدا کنم.
الان غیر از یه دوره بحرانی اول ازدواج که الان که بهش می نگرم بسیار آشفته بودم و حق هم داشتم آشفته باشم ( چون برام کنار اومدن با این سبک زندگی جدید خیلی سخت بود، داده های جدید انقدر زیاد بود که نمیتونستم تحلیلشون کنم، چیزایی تازه داشت برام پرر
سلام وقت همگی بخیر
چند تا سؤال داشتم ممنون میشم اگلا جواب بدین این سؤالات در مورد دختران و پسران و شرایط امروزی هستش .
١- به نظرتون چرا مسابقه سر اینه که کی بدبخت تره، بین دختران و پسران انقدر رایج شده؟!
٢- چرا انقدر همدیگه رو میکوبن؟!
مثلا به عده از دختران میگن پسرهای امروزی ... !!!
یه عده از پسرها هم میگن دخترای امروزی ... !!!
٣- چرا ماها همدل نیستیم؟! چرا انقدر به هم میپریم؟!
ادامه مطلب

نزدیک شهر کرمان قلعه‌ای است معروف به قلعه هفت دختران و می‌گویند در زمان اردشیر بابکان شخصی در آنجا بوده که هفت دختر داشته و کار آنان چرخ‌ریسی بوده. 

روزی یکی از آن دختران به شهر می‌رود که پشم بخرد در بین راه درخت سیبی می‌بیند که باد سیبهای آنرا به زمین انداخته بود. 

یکی از سیبها را بر می‌دارد و در جیبش می‌گذارد وقتی‌که بر می‌گردد و مشغول دوک‌ ریسی بوده آن سیب در ماسوره چرخش می‌افتد.

از آنروز به بعد حاصل کار او روز بروز بیشتر و بهت
اقتصاددانی که بحران ارزی امروز ترکیه را پیش‌بینی کرده بود!

بحران مالی و اقتصادی کنونی لیر ترکیه برای بیشتر تحلیلگران و کارشناسان غیرمنتظره بود و همین وقوع ناگهانی سرمایه گذاران را نگران کرد و به ایجاد آشفتگی در بازارها منجر شد. اما تیم لی در سال ۲۰۱۱ درباره وقوع چنین مشکلی در ترکیه هشدار داده بود. اگرچه عمدتا این پیش بینی «لی» نادیده گرفته شد، اما اکنون با توجه به بحران لیر در ترکیه و آشفتگی ناشی از آن در بازارهای نوظهور، اروپا و آمریکا، د
اقتصاددانی که بحران ارزی امروز ترکیه را پیش‌بینی کرده بود!

بحران مالی و اقتصادی کنونی لیر ترکیه برای بیشتر تحلیلگران و کارشناسان غیرمنتظره بود و همین وقوع ناگهانی سرمایه گذاران را نگران کرد و به ایجاد آشفتگی در بازارها منجر شد. اما تیم لی در سال ۲۰۱۱ درباره وقوع چنین مشکلی در ترکیه هشدار داده بود. اگرچه عمدتا این پیش بینی «لی» نادیده گرفته شد، اما اکنون با توجه به بحران لیر در ترکیه و آشفتگی ناشی از آن در بازارهای نوظهور، اروپا و آمریکا، د
دیوید گراهام، نشریه آتلانتیک✍️ رئیس جمهور آمریکا به بحران سازی ادامه می دهد زیرا وی برای حفظ پایگاه حمایت خود به آنها نیاز دارد. ترامپ برای حفظ حمایتش نیاز به بحران ها دارد. اگر به اتفاقات در ده روز گذشته در آمریکا نگاه کنید، به سادگی می توان گفت رئیس جمهور ترامپ تمایل دارد بحران سیاسی برای خود ایجاد کند. من این را می دانم برای این که در روز چهارشنبه دیدم که وی دستور اجرایی  را برای پایان دادن به جداسازی غیرقانونی خانواده ها در مرز امضاء کر
رژیم صهیونیستی نخستین بار در سال 1949م. خدمت سربازی برای زنان را اجباری کرد و بدین ترتیب زنان و دختران به صورت رسمی به ارتش راه پیدا کردند. پس از تأسیس رژیم اشغالگر، روند حضور زنان در ارتش همواره سیر صعودی داشته است. در قسمت‌های پیشین این سلسله یادداشت، پیرامون تاریخچه حضور زنان و دختران در نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی و تمایل این رژیم به حضور زنان در ارتش، توضیحاتی ارائه شد.
در این یادداشت، به بررسی بزرگ‌ترین مشکل زنان اسرائیلی در ارتش خوا

محمد معینی

✅1) دکتر حسین بشیریه در مقاله‌ای با عنوان «زمینه های سیاسی و اجتماعی فروپاشی رژیم های غیردمکراتیک و گذار آنها به دمکراسی» که در کتاب «گذار به دمکراسی – دفتر نخست» (نشر نگاه معاصر) منتشر شده، با تقسیم این زمینه‌ها به دو دسته اصلی «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به دولت و ساختار دولتی» و «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به جامعه و نظام اجتماعی»، به بررسی عوامل موثر در هر کدام از این دو دسته می‌پردازد. 
ادامه مطلب
♦️اظهار نظر عجیب رییس سازمان مدیریت بحران کشور
مسئولان از سفر به مناطق سیل زده به شدت خودداری کنند!
✍️ خدا وکیلی یه نظر درست داده باشه همینه .میرن تو دست وبال بچه بسیجی ها و پاسدارها و ارتشی ها و مردم نمیذارن کارشون رو بکنند. تازه یه بخشی از خدمات هم باید در خدمت این ها باشه تازه پل دختر هتل ۵ ستاره هم نداره برن جوج و میگو بزنن. راست گفته نرید جان مادرتون
مدیریت بحران به اختصار در سه مرحله زیر بیان می شود:
1 – مرحله پیش از بحران:
_ تعریف حدود و شرایط وضعیت تعادل و طبیعی
_ تعریف حدود و شرایط وضعیت بحران(خروج از حالت نرمال)
_ شناسایی و تعریف عوامل پیدایش وضعیت بحران
_ شناسایی و انجام دادن اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع
بحران
_ انجام دادن اقدامات لازم به منظور فراهم کردن شرایط لازم
برای مقابله با وضعیت بحرانی(تعیین فرماندهی واحد _ تعیین وظایف و مسئولیت ها – آموزش و
آگاهی بخشی و ...)
2 _ مرحله حین بح
محبوبم!دور تا دور یاد تو را پاییز گرفته. بحران نبودن تو آشکار شده. کاش می‌توانستم تنهایی‌ام را بیاورم کنارِ تنهایی شما. پاییز به پهلویِ یاد شما نشسته و خیره شده به دور دست‌ها، به روزگاری کبود.من همه چیز را باور می‌کنم جز اینکه پاییز رد شود و روزگار بی‌تو بهار شود. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند توده‌ای ابر شده‌ای و می‌خواهی بباری. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند که ماه شده‌ای و دور از ما در آنجای آسمانی.ای بادهای شرقی بر روزهای من بوزید که پاییز ب
سلام دوستان 
من یه پسر 25 ساله هستم، یه مشکلی هست که منو چند ساله داره اذیت می‌کنه، من نسبت به آدم های متاهل حسادت شدید دارم، چون میبینم نیاز های جنسی و روحی شون تامین میشه ولی من باید عذاب بکشم.
البته من تا دو سال دیگه ازدواج میکنم خونه و ماشین دارم، کارمند هم هستم، اینکه میگم دو سال برای اینه که پس اندازی جمع کنم برای مراسم عروسی و هزینه های دیگه، ولی کلا این احساس حسادت داره اذیتم می‌کنه چکار کنم؟
مرتبط:
بیکاری یا مشکل مالی مرد رو عصبی می ک
دیجیتال مارکتینگ، با ظهور کرونا ویروس به شیوه‎ایی متفاوت اهمیت خود را نشان داده است. مدیران ارشد فناوری CIO بدون شک نقشی کلیدی برای مقابله با این بحران دارند، چرا که در دنیای امروز، دیجیتال مارکتینگ به طور موثری می‎تواند بر همه جنبه‎های تجارت تاثیرگذار باشد.
ادامه مطلب
کتاب مدیریت بحران (21 راز دستیابی به موفقیت و زمان اوج بحرانهای زندگی)
نویسنده: برایان تریسی
مترجم: فاطمه سادات صادقی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
176 صفحه
کتاب حاضر قبلا تحت عنوان " چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم‭ ۲۱
:؟‬راز موفقیت در شرایط حساس " توسط انتشارات راشین در سال‭ ۱۳۸۶‬نیز منتشر
شده است
1- سعی کنید زیاد آرایش نکنید.
2- از مواد آرایشی طبیعی که دارای پایه گیاهی هستند استفاده کنید.
3- سعی کنید از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کنید.
آرایش ملایم صورت برای دختران نوجوان
4- به اندازه کافی آب بنوشید.
5- قبل از رفتن به رختخواب، حتما آرایش خود را پاک کنید.
6- موهای خود را کوتاه نگه دارید.
7- پوست بدن تان را همیشه چرب نگه دارید.
8- سبزیجات به رنگ سبز را فراموش نکنید.
9- از گوشت قرمز اجتناب کنید.
10- به جای استفاده از اسپری، از عطر استفاده کنید.
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : خودزنی دختران در مدرسه در سال های اخیر در بین نوجوانان 14 تا 16 سال شیوع زیادی پیدا کرده است. این گونه رفتارها، می‌تواند ناشی از دلایل خانوادگی یا فشارهای اجتماعی باشد. در واقع آن‌ها با آسیب رساندن به خود، به نوعی اعتراض می‌کنند و چون توانایی اعتراض به خانواده یا اجتماع را ندارند، خودشان را هدف قرار می‌دهند. دلایل روانشناختی و اجتماعی مختلفی برای توجیه این مسئله وجود دارد که در ادامه مطلب ب
از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.
ادامه مطلب

چندی پیش این پوستر همه جا پخش شد و سروصدای زیادی به پا کرد. اهمیت دادن و نوشتن از یک موسسه کوچک باعث دیده شدنش میشود. چیزی که کاملا اتفاق افتاد؛ تعداد کانال این موسسه آن هم در ایتا طی چند روز به سرعت بالا رفت. ولی آنچیزی که باعث شد در اینباره بنویسم مطالب کانال این موسسه بود.اولا: صحبت از چند همسری در شرایط امروز مانند صحبت کردن از کودک همسری است! وقتی جامعه در امری دچار بحران شده است همه دغدغه‌مندان باید آن را حل کنند نه موضوع دیگر را. امروز
نام ها: بازی پول
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: تجارت | درام
تاریخ پخش: 25 دی 1398 – Jan 15, 2020
قسمت ها: 16 
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین دفتر خاطرات روانی
بازیگران:
Ko Soo – Lee Sung-Min – Shim Eun-Kyung

خلاصه داستان: بانکی که دولت کره در آن سهام زیادی دارد در آستانه ورشکستگی است و سران کشور دچار نگرانی رخ دادن اتفاقی مشابه بحران مالی سال 1997 هستند از این رو اعضای کمیسیون خدمات مالی در تلاشند تا چنین اتفاقی رخ
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی :  بلوغ جسمی دختران یکی از انواع بلوغی است که در دوران نوجوانی هر دختری با آن مواجه می شود. ورود به نوجوانی با تحولات جسمی و روحی خاص خود همراه است. بدون شک دوران بلوغ می تواند یکی از پر تنش ترین مراحل زندگی برای هر دختری باشد. بلوغ جسمانی به مجموعه تغییرات در بدن گفته می شود که به واسطه آن دختر از ظاهر کودکانه به فردی بالغ تبدیل می شود.
ادامه مطلب
رُژ لب قرمز، مو‌های فرفری شده و عینک با صفحات گرد به دخترک هویت بخشیده است. شاید دختر در میان توده‌ای از دود، به دنبال آرامش می‌گردد. دود سیگار باعث می‌شود که سرفه‌ام بگیرد. ته گلویم می‌سوزد و احساس می‌کنم که می‌خواهم عُق بزنم! 

ادامه مطلب
مجردها شادترند و زندگی بهتری دارند یا متاهل ها؟
متأهل شادتر است یا مجردها ؟؟؟
اینکه زنان مجرد و بدون فرزند شادترین زیر گروه جمعیت هستند و عمر طولانی تری نسبت به همتایان
دارای فرزند و متاهل خود دارند، اگر‌چه تا کنون مورد حدس و گمان بوده است، اما هم اکنون و براساس
مطالعات یک متخصص حوزهٔ شادکامی، از پشتوانهٔ علمی کافی نیز برخوردار است.
مطالعات کلی نشان داده است که افرادی که متاهل هستند آرامش درونی بیشتری دارند و برخی ها ازدواج
و تاهل را عامل
⭕️FIREFIGHTING:
The Financial Crisis and Its Lessons 
آتش نشانی:بحران مالی و درس های آن
عبارت فوق، نام کتابی است که چند روز پیش منتشر گردید. سه مدیر ارشد بانک فدرال رزرو آمریکا: برنانکه، گایتنر و هنری پلسون، به عنوان آتش نشانان بحران مالی 2008 از لحظات سخت و طاقت فرسای آن زمان سخن می گویند.
اثرات این رکود به حدی شدید بود که موجب بیکاری حدود 700،000 نفر در زمستان 2008 گردید.
وارن بافت،موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم،می گوید: این کتاب هشداری است برای آینده و باید مورد تو
     Artist: Girls Generation (SNSD) | Music Name: Love & Girls | Genre: Pop | Released: 2013 | Album: Love & Peace | Girls Generation - Love & Girls (Music Video)

هنرمند: گرلز جنریشن | نام موزیک: عشق و دختران | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2013 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (گرلز جنریشن) Girls Generation با نام (عشق و دختران) Love & Girls
ادامه مطلب
درباره ضعف مدیریت بحران در کشور مطالب زیادی نوشته شده، اما ای‎کاش مشکل مافقط در مدیریت بحران بود و در زمان‎های غیربحرانی، عملکرد مدیریتیِ قابل دفاعی داشتیم. به‎جد اعتقاد دارم در کشورمان “بحران مدیریت” وجود دارد. بحران مدیریت، بسیار فراتر از ضعفِ در مدیریت بحران است. مدیریت بحرانِ ضعیف، بخش بسیار کوچکی از بحران مدیریت فعلی است. بحران مدیریت یعنی این‎که مدیران‎ ما نتوانسته‎اند مسائل کلیدی مردم را حل کرده و به زندگی آن‎ها سروسامانی د
پسرا  ایرانی همه
دنبال دختر سفید و تپل و در صورت امکان قدبلند هستن.
از دخترای مظلوم خوششون نمیاد
اگر بهشون نزدیک بشید مخصوصا اگر متاهل باشن فقط به کردنتون فکر میکنن.
ببین ینی یه جوری که خودت هم دهنت باز میمونه. اینقد توله سگ و گرگ هستن.
پ ن: بوی بستنی پاک میاد....
هییی
به گزارش چاپ و نشر به نقل از جهان نیوز، بحران‌کاغذ، بزرگ‌ترین مشکل‌ مطبوعات ایران از سال۹۶ تاکنون بوده است که توانسته برخی از آنها را به‌زانو دربیاورد و برخی‌دیگر را با مشکلات مالی‌ سنگین مواجه‌کند؛ چرا که با جهش‌ نرخ‌ ارز، قیمت هر کیلو کاغذ روزنامه، حدود ۳برابر و در مقاطعی تا ۴برابر افزایش‌ یافت. از پیامدهای دردناک این افزایش قیمت، بیکار شدن تعداد زیادی ازشاغلین در روزنامه‌ها بود که وجدان جامعه مطبوعاتی‌کشور را شدیدا آزرد.
دستور
انواع ویزای دانشجویی کانادا
ویزای دانشجویی کانادا هشت نوع می باشد ، طبقه بندی ویزاها به شکل زیر است :
ویزای مدرسه
ویزای تحصیلات تکمیلی
ویزای تحصیلی بدون اخذ مدرک
ویزای مستقل دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی
ویزای آموزش حرفه ای
ویزای تحقیق در سطح کارشناسی ارشد
ویزای دپارتمان دفاع کانادا
ویزای اولیای دانشجویان بین المللی (این ویزا به والدین دانشجویان بین المللی مرتبط است.)
مزایای اخذ ویزای دانشجویی کانادا
در سال او
نام رمان:متاهل (جلد دوم)
نویسنده:سیده پریا حسینی
موضوع:عاشقانه
تعداد صفحات:815
منبع:یک رمان
خلاصه:به ظاهر همه چیز آرومه؛ اما حقیقتی که به دروغ برای دو خواهر عاشق داستان تعریف شده، سرباز می‌کنه. چند خانواده به تلاطم افتاده و توی این هیاهو، ثمره‌های عشقشون به زندگی اونا اومده و عاجزانه به دنبال راهی برای خوشبختی هستن. توجه: این رمان جلد دوم رمان متاهل هستش؛ اگه جلد اول رو بخونین، راحت‌تر می‌تونین موضوع جلد دوم رو درک کنید.

رمان های پیش
نشانه های عاشق شدن دختران

1- هر کجا شما باشید او هم همانجاست :وقتی دختری عاشق می شود ، به طور اتفاقی هر کجا که آن پسر باشد او هم پیدایش می شود . به عبارت بهتر سعی می کند بیشتر در اطراف شما باشد . دخترها به خاطر اینکه در ابراز علاقه شان غیر مستقیم عمل می کنند سعی دارند تا با این کارها توجه پسری را که به او علاقه مند شده اند به خود جلب کنند . ولی متاسفانه اکثر پسران نسبت به این رفتار دخترها بی تفاوت هستند . پس توجه داشته باشید که اگر دختری به صورت مدا
◀آیا ورزشگاه رفتن زنان جز موارد مهم و حیاتی کشور هست که بخواهیم در موردش حرفی بزنیم،
◀ورزشگاه رفتن چندان چیز خاص و مهمی هم نیست که بخواهیم برایش ارزش قائل شویم.شایان ذکر هست که کدام یک از زنان و دختران این مملکت حاضر هست از فوتبال زنان خود حمایت و تشویق کنند.چرا همیشه ورزش فوتبال بانوان همیشه کمترین تماشاچی را دارد.ورزشگاهی که معمولا محیطی مردانه بر آن حاکم هست و هر گونه حرفی در آن رد و بدل می شود،چه دلیلی دارد که زنان در آن حضور داشته باشند
مشیه و مشیانه  پسر و دختری بودند که روز سیزده فروردین برای اولین بار در جهان با هم ازدواج نمودند.
در آن زمان چون عقد و نکاحی شناخته شده نبود آن دو به وسیله گره زدن دو شاخه پایهٔ ازدواج خود را بنا نهادند.
این مراسم را به ویژه دختران و پسران دم بخت انجام میدادند و امروز هم دختران
و پسران برای بست پیمان زناشویی نیت می کنند و علف گره می زنند.
این رسم از زمان کیانیان تقریباً متروک شد.
ولی در زمان هخامنشیان دوباره شروع شده و تا امروز باقی مانده است.
خودزنی دختران در مدرسه در سال های اخیر در بین نوجوانان 14 تا 16 سال شیوع زیادی پیدا کرده است. این گونه رفتارها، می‌تواند ناشی از دلایل خانوادگی یا فشارهای اجتماعی باشد. در واقع آن‌ها با آسیب رساندن به خود، به نوعی اعتراض می‌کنند و چون توانایی اعتراض به خانواده یا اجتماع را ندارند، خودشان را هدف قرار می‌دهند. دلایل روانشناختی و اجتماعی مختلفی برای توجیه این مسئله وجود دارد که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
سلام دوستان...
علت این که این قدر بعضی از دختران ایرانی بی اعتماد به نفس هستن و این قدر خودشون رو بی ارزش میکنن چیه؟ مدام میبینم که بعضی از دختران خودشون رو کلی تغییر میدن همه ش به فکر ایده آل بودن از نظر چهره و هیکل هستن. 
تمام طول روز رو با افکار بسیار وسواسی و بیمارگونه میگذرونن، مدام ترس از دست دادن، ترس دیده نشدن دارند. من خودم دختری هستم که به ظاهر اهمیت میدم به پوشش و تیپ اهمیت میدم به زیبایی و از این دست که خدا تو وجود هر کس قرار داده، هیچ
مداخله در خودکشی
مداخله در خودکشی بر خلاف پیشگیری از خودکشی که بیش‌تر مربوط به برنامه‌های پیشگیرانه در درازمدت است، بر مداخله مستقیم زمانی که فردی افکار خودکشی خود را اظهار ...

برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی
May 2, 2019 - دفتر مشاوره و سالمت سازمان امور دانشجویان. 3 برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی. پیشگفتار. در مورد اهمیت پدیده خودکشی ...

کمک به فردی که در معرض خطر خودکشی قرار دا
همزمان با روز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، جناب آقای دکتر سید سعید آرام، مدیر کل بهزیستی استان مازندران به همراه آقای وحید حسین زاده، معاونت محترم امور اجتماعی و هیأت همراه و به اتفاق ریاست اداره بهزیستی بابل آقای جعفر عمرانی و همراهان دیگر از خانه کودک و نوجوان مهرآرا شمال بازدید فرمودند.
در این بازدید آقای دکتر آرام در جشن تکلیف دختران این مرکز شرکت نموده و با دادن هدایا و شاخه گل، روز دختر را به همه دختران مرکز تبریک گفتند.
گزارش تصو
نوجوانی مرحله ای حیاتی از زندگی ما است. در این سن، تغییرات هورمونی متعددی در بدن اتفاق می افتد. این همان مرحله رشد است و برای دختران نوجوان تنها با یک رژیم لاغری دخترانه ساده امکان پذیر است. متأسفانه، فقدان فعالیت بدنی و مصرف مواد غذایی ناسالم، نوجوانان را به گرداب چاقی کشانده است. اضافه وزن، بر اعتماد به نفس نوجوانان تأثیر می گذارد و اغلب برای رسیدن به اندام متناسب، به رژیم های سخت روی می آورند، تا وزن مطلوب خود را بدست آورند.

ادامه مطلب
"علی یزدان پناه احمدآبادی" مطرح کرد ؛
مسئولان جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند
"علی یزدان پناه احمدآبادی" بازرس مجمع ملی جوانان کشور از مسئولین اجرایی خواست جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور با بیان اینکه جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد با داشتن دیدگاه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: سمن های جوانان در خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند.
وی با اشاره به حضور داوطلبانه و موثر اعضای سازمان های مردم نها
در عجبم از شیعیانی ‌که شهادت فاطمه و قبرستان بقیع دلشان را می‌سوزاند اما اعدام‌های دسته‌جمعی شهریور شصت و هفت و گورستان خاوران دلشان را خنک می‌کند. فاطمه سه روز متوالی افطاری روزه‌ی خویش را به یتیم، اسیر و مسکین می‌بخشد و ایشان سه دهه‌‌ی متوالی افطاری روزه‌ی سکوت خویش را به حق‌السکوت. این شیعیان علی گمان می‌کنند با گور کندن برای فاطمه به علی یاری می‌رسانند.  تصویری که از فاطمه می‌سازند دختر بچه‌ای است که زود ازدواج می‌کند و زودتر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها