نتایج جستجو برای عبارت :

گر توانی از فرامُش گشتگان یادی بکن!

هوالمحبوب
گاهی نیاز دارم که بعضی از آدم‌ها رو از دایره توجهم خارج کنم، بهشون فکر نکنم، بود‌و‌نبودشون برام یکی باشه، بی‌محلی‌هاشون برام بی‌اهمیت باشه، اما اغلب مواقع ناموفقم، وقتی می‌خوام به اون آدم خاص فکر نکنم، بیشتر از همیشه پیگیرش می‌شم، بیشتر از همیشه میاد تو مرکز توجهم، مدام تو پیجش هستم، مدام عکس‌های پروفایلش رو چک می‌کنم، بیوش رو می‌خونم، ببینم هیچ ردی از من تو زندگیش هست یا نه، تو دنیای بلاگی هم رد کامنت‌هاشو تو وبلاگ‌های
این راه ز هیچ قد کشیده‌ست آنیتو کشتی هیچ‌گشتگان می‌رانی
عطری که ز تلخِ روزگاران خیزدشیرینِ دوباره می‌پزد پنهانی
خاموش نشسته‌ام که تن گر گیرداز آتش خود برون کشم روحانی
لب‌بسته ز آسمان سخن می‌گویمبر روی زمین سست بی‌ایمانی
زاهد که به باد کبر دی می‌خندیدامروز وی و مساحت ویرانی 
هر کلّه‌ی شر به خاک باید گردددر ساحت ماه کامل یزدانی
خیری که ورای خیر مفلوکان استتقریر کند فرشته‌ی آبانی
افتاد چو کوه و کس صدایش نشنیدآن تپّه که شانه می‌کشید ع

معلم منم من معلم منم                         که شاگرد من پاره ای از تنم
زبانم شگفتی به بار آورد                    « به نام خداوند جان و خرد »
« به نام خداوند جان و خرد                 کزین برتر اندیشه بر نگذرد »
معلم هم اندیشه ای هم خرد                  تو جانی که گوهر ز جانان برد
معلم منم از همه بهترم                       که دارد از این دانش وگوهرم
معلم در آن روزگار قدیم                    چو آمد کلاسش خموش و ندیم
معلم ز کار زیاد
به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، بسته پیامک‌های تبریک ویژه این روز برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم شده است.
به گزارش گروه فرهنگی هنری عصرحباد؛ دهم ماه ذی‌الحجه مصادف با یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان یعنی عید قربان است که عربی عیدالأضحی یا عید نحر نامیده می‌شود. در این روز حاجیان بیت‌اللّه الحرام و همچنین حاجیان در سراسر دنیا پس از به پایان رساندن مناسک حج، گوسفند، گاو یا شتری قربانی می‌کنند.
گفتنی است؛ عید قربان در کشورهای اسلام
Toggle navigation
مجموعه پیام تبریک ماه رمضان (ادبی، حدیث، شعر، پیام کوتاه)
با مجموعه ای از پیام تبریک ماه رمضان، متن تبریک ماه رمضان، اس ام اس تبریک ماه رمضان، شعر تبریک رمضان و ... همراه ما باشید.
ستاره | سرویس سرگرمی - ماه رمضان بهترین ماه قمری است و با نزدیکی آمدن ماه نزول قرآن، همه در تدارک و آماده شدن برای این ماه عزیز هستند. خوب است که در این روزها با ارسال پیامک تبریک ماه رمضان به دوستان و آشنایان حلول ماه خدا را گرامی بداریم. ستاره بهترین پیا

مجموعه پیام تبریک ماه رمضان (ادبی، حدیث، شعر، پیام کوتاه)با مجموعه ای از پیام تبریک ماه رمضان، متن تبریک ماه رمضان، اس ام اس تبریک ماه رمضان، شعر تبریک رمضان و ... همراه ما باشید.
ستاره | سرویس سرگرمی - ماه رمضان بهترین ماه قمری است و با نزدیکی آمدن ماه نزول قرآن، همه در تدارک و آماده شدن برای این ماه عزیز هستند. خوب است که در این روزها با ارسال پیامک تبریک ماه رمضان به دوستان و آشنایان حلول ماه خدا را گرامی بداریم. ستاره بهترین پیام‌ها

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها