نتایج جستجو برای عبارت :

آخرین کوپه هم تو را کم داشت

قطار تهران اندیمشک...از واگن خودمون شروع کردم دونه دونه کوپه ها رو سر زدن...کوپه اول واگن چهاردر زدم و دیدم به بهههه....!هشت نه نفر از کادر اردو دور هم جمعن و میگن و میخندنیه سلام گررررم کشدار و هماهنگ از جانب بچه ها و من...بعدم شروع کردن دست زدن که به به عروس مون اومد.... :)و بعدش شروع کردن شعر خوندن و شلوغ کردن :) کلی دور هم شادی کردیم و خندیدیم... و گفتم اماان از دست شماها....اگرچه من هی ذهنم درگیر این بود که اولین کوپه ایم و بغل مسئول واگنیم...ولی سعی کر
درِ کوپه با چند تقه ای که به آن زدند به صدا در آمد، من گفتم: بفرمایید!مهماندار قطار با لباس فرم؛ پیراهن سفید که روی جیب آن علامت رجا(=راه آهن جمهوری اسلامی ایران) بود و شلوار مشکی در کوپه را باز کرد و یک فلاکس آب جوش و یک سینی سفید که در آن فنجانی سفید بود و درون فنجان قند و چای کیسه ای قرار داشت به حاجی داد و گفت: بفرمایید، یک فلاکس آب جوش تحویل شما که با خیال راحت نوشیدنی مورد علاقه تان رو صرف کنید!حاجی به مهماندار گفت: اولا چرا یک فنجان، ما که سه
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
«مار از پونه بدش میاد، در لونه اش سبز می شه»این را آرش گفت، وقتی که قطار به ایستگاه قم رسید و بیرون قطار رو به روی کوپه ی ما آخوندی منتظر بود تا در واگن باز شود و او سوار.آرش رو به من کرد و گفت: شرط می بندم این حاجی می آید سر ما خراب می شود و هم کوپه ای ما است.بعد رو به آسمان کرد و گفت: خدایا! دو ساعت دیگر به اراک می رسیم، نگذاشتی این دو ساعت با خوشی و آرامش برسیم؟ آدم قحط بود آخوند سراغ مان فرستادی.

ادامه مطلب
«مار از پونه بدش میاد، در لونه اش سبز می شه»این را آرش گفت، وقتی که قطار به ایستگاه قم رسید و بیرون قطار رو به روی کوپه ی ما آخوندی منتظر بود تا در واگن باز شود و او سوار.آرش رو به من کرد و گفت: شرط می بندم این حاجی می آید سر ما خراب می شود و هم کوپه ای ما است.بعد رو به آسمان کرد و گفت: خدایا! دو ساعت دیگر به اراک می رسیم، نگذاشتی این دو ساعت با خوشی و آرامش برسیم؟ آدم قحط بود آخوند سراغ مان فرستادی.

ادامه مطلب
یک.
این سفر، سفر عجیبی بود برام.
از ابتدا خدا خدا می‌کردم که تو کوپه ۸ نیفتم اون هم به خاطر کسایی که تو کوپه بودن که همچین ظاهر الصلاح نبودن.
بدن‌ها پر خال‌کوبی و قیافه‌ها هم که شرارت ازشون می‌باره!
طی اتفاقاتی مجبور شدم جام رو عوض کنم بیام کوپه ۸.
دو.
در ابتدای کار می‌خواستم به مهماندار بگم که جام رو عوض کن و اگه جای دیگه‌ای داره، من رو بفرسته اونجا ولی نمی‌دونم چی شد که نکردم ولی پیش خودمون بمونه که اول رعب بدی تو دلم افتاد که اگه مشکلی پیش
دیروز نسخه ی تولیدی بی ام و سری ۲ گرن کوپه به طور رسمی رونمایی شد. خودروی کوپه چهاردر کامپکت و لوکس سری ۲ گرن کوپه، بور ی بین نمونه های سری ۱ و سری ۳ بی ام و را پر می کند. از جمله رقبای بی ام و سری ۲ گرن کوپه هنگام ورود به بازار، می توان به مرسدس بنز CLA رمز کرد.بی ام و دو نسخه از سری ۲ گرن کوپه را در ایالات متحده عرضه می کند: نسخه های 228i xDrive و M235i xDrive. گزینه ی اولی که از پیشرانه ی چهار استوانه ۲ لیتری حاضر بوسیله توربوشارژر بهره می برد، ۲۲۸ اسب دود قدرت
اگر از دید خودرویی لوکس به بی ام و سری 8 نگاه کنید ، این ممکن است بهترین انتخاب در بازار محسوب نشود ، زیرا بنتلی و مرسدس بنز بهترین انتخاب هستند. با این حال ، وقتی صحبت از لذت رانندگی می شود ،سری 8 کانورتیبل شاید بهترین نمونه در کلاس خود در بازار باشد زیرا لذت رانندگی بیشتری را نسبت به راحتی به شما ارائه می دهد.بیامو سری 8 جدیدترین کوپه و کوپه لوکس است. مقایسه سری 8 جدید با محصولات مرسدس بنز چگونه است؟سری 8 بیامو در سه مدل کوپه ، قابل تبدیل و چهار
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_نهم
.
غذا رو که پخش کردیم ساعت یک بود که خودمون نشستم تو کوپه واسه خوردن 
تا حالا اینقدر کار نکرده بودم
چیزی نگذشته بود که صدا زدند بیاین تنقلات پخش کنید بعد پخششون با فاطمه رفتیم تو راهرو قدم بزنیم
بعد این همه دردسر دوتا چیپس و یکم میوه هم به خودمون رسید
بقیه ی مسیولا خواب بودن از خستگی
یه دفعه محمد از کوپه اومد بیرون
ادامه مطلب
من تو را با تمام لجاجت هایت مدفون می کنم تا دیگر نباشی. در فاصله ای دور می ایستم و مُشت مُشت خاک می ریزم سر گوری که با دست های خودم کَنده ام. دیگر نه چشم انتظار پیامی هستم نه زنگی که ناغافل به صدا در آید. دیگر از شنیدن اسمت قند توی دلم آب نمی شود. دیگر وسط هق هق های گاه و بیگاه صدایت نمی زنم. دیگر تلاش نمی کنم احساساتِ تلخم را معدوم کنم. اصلا نمی خواهم زایلِ این حسِ اشتباه شوم. چشمم به در نیست تا بیایی. پشیمان نیستم. پشیمان نمی شوم. تازه رها شده ام. د
بعضی ها دلیل سوار شدن خود را نمی‌دانند، بعضی ها از اول تا آخر سفر زندگی یک هندزفری به گوش دارند و بعضی ها از اول تا آخر می خوابند.بعضی ها پول خریدن بلیت زندگی ندارند و بعضی ها، خودشان را در بین صندلی زنده ها دزدکی جا کرده اند ولی بعضی ها، برای سگ شان هم جا خریده اند.بعضی ها نمی‌دانند که در کدام ایستگاه باید پیاده شوند و بعضی ها دودستی به صندلی زندگی چسبیده اند و اصلا پیاده نمی شوند ولی بعضی ها، برای رسیدن به ایستگاه خدا لحظه شماری می کنند و مدا
من تو را با تمام اخم ها و لجاجت هایت مدفون می کنم تا دیگر نباشی. در فاصله ای دور می ایستم و مُشت مُشت خاک می ریزم روی مزاری که دلم را بلعیده.
دیگر نه چشم انتظار پیامی هستم نه هیچ زنگی که به صدا در آید.
دیگر از شنیدن اسم ات قند توی دلم آب نمی شود.
دیگر وسط هق هق های گاه و بیگاه صدایت نمی زنم.
حالا تلاش نمی کنم احساساتِ تلخم را معدوم کنم. اصلا نمی خواهم زایلِ این احساسِ اشتباه شوم.
دیگر چشمم به در نیست تا بیایی.
پشیمان نیستم. پشیمان نمی شوم.
تازه رها شد
هوالمحبوبدلتتنگی شاید همین است که بعد از یک ماه صفحۀ وبلاگت را بازکنی و ستاره‌های روشن دوستانت را ببینی و حسرت بخوری که چرا یک ماه آزگار نبودی و نخواندی‌شان. دلتنگی همین است که من بهترین خبرهای زندگی‌ام را ابتدا با دوستان بلاگرم به اشتراک می‌گذارم و بعد شادی‌های قسمت شده‌ام را مزه‌مزه می‌کنم. دلتنگی برای شما خوب است. دلبستگی به شما خوب است. از پس همۀ این فاصله‌ها دوباره سلام. دربارۀ گذشته‌ها حرف نزنیم که رنج مدام است و تلخی بی‌پایان.
پیرمردی سوار بر قطار به مسافرت می‌رفت. به خاطر بی توجهی یک لنگه از کفش ورزشی‌اش از دست‌اش رها شد و از پنجره بیرون افتاد.
در همان حال که مسافران دیگر در کوپه برای او غصه می‌خوردند او به سرعت لنگه‌ی دیگر کفش‌اش را هم از پنجره به بیرون پرت کرد.
کار او باعث تعجب هم‌سفرانش شد. آنها علت این کار را از او پرسیدند.
او گفت:یک لنگه کفش ورزشی دیگر به درد من نمی‌خورد اما فکرش را بکنید کسی که یک جفت کفش نو پیدا می‌کند چقدر خوشحال خواهد شد...
نشریه انگلیسی اتوکار خبر داده است که جگوار قصد دارد برای خودروهای
شاسی‌بلند جدید خود از پلت‌فرم بی‌ام‌و استفاده کند. این دو مدل جدید جگوار
که شامل یک خودروی شاسی بلند با ظاهری معمولی و یک کراس‌اوور به سبک کوپه
است، در مراحل اولیه تولید هستند.
ادامه مطلب
هیوندای النترا 2021 با تکنولوژی جدید، ظاهر کوپه شکل و با پیشرانه‌ی هیبریدی عرضه خواهد شد.
به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، هیوندای النترا 2021 این موضوع را گوشزد می‌کند که خودروساز کره جنوبی آینده‌ای روشن را برای سدان‌ها می‌بیند؛ زیرا آخرین مدل با ویژگی‌های جدید و استاندارد در حال رونمایی است.
طراحان این خودروساز از سحر و جادو خود برای طراحی Elantra 2021 به عنوان دومین مدل که از زبان طراحی “Sensuous Sportiness” استفاده می‌کند؛ به کار گرفته‌اند. د
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
وقتی وارد کوپه شدم با اولین همسفرم آشنا شدم. اپتومتری می‌خواند یا به زمان ما بینایی سنجی. به نظرم جالب است چرا که تنها رشته پزشکی می‌باشد که هیچ تماس و تاچی با مریض وجود ندارد. کمی هم صحبت شدیم که همسفر بعدی از هم از راه رسید. فارغ التحصیل رشته فنی از دانشگاه صنعتی شیراز که الان کارهای پروژه‌ای انجام می‌دهد.
کم‌حرف تر شده بودم و بیشتر صحبت بین دو همسفر برقرار بود که نفر چهارم هم وارد شد. دانشجوی پزشکی که آرزوهای دور و درازی برای خود داشت. خب
هندزفری توی گوشم بود و داشتم بیرون رو تماشا میکردم. رفیقم داشت با هم کوپه ای مان بحث میکرد. هیچ علاقه ای به شرکت در بحث نداشتم و داشتم از موسیقی و منظره ی بیرون لذت میبردم که دیدم رفیقم داره میزنه به پام، هندزفری رو در آوردم و گوش کردم:دوستم گفت آقا من رفتم فلان ارگان به عنوان مهندس مشغول به کار بشم و به من گفتن باید کارت بسیج داشته باشی. کار مهندسی چه ربطی به عضویت در بسیج داره؟ گفت مگه چیز بدی ازت خواستن؟ازت نخواستن بری پارتی شبانه که؟ دوستم گ
تا قبل از افزایش نرخ دلار، هزینه‌های اقامت چند روزه در کیش فرقی با استانبول نمی‌کرد؛ اما حالا که قیمت هتل و بلیط هواپیما برای سفر به ترکیه بیشتر شده هزینه‌ سفر به کیش برایمان کمتر به نظر می‌رسد. با یک حساب سرانگشتی می‌توانیم بفهمیم که برای یک سفر معمولی در آخر هفته و بدون خرید هیچ سوغاتی، از تهران به کیش باید بیشتر از ۲میلیون تومان پول داشته باشیم.
در تعطیلات سفر نکنیم
همیشه پروازهای رفت به کیش در روزهای تعطیل و همچنین چهارشنبه‌ها گران‌
ممکن است تصور کنید که گران‌ترین خودروها در جاده و به طور کلی در بلندمدت، دوام و کیفیتی بسیار مناسب خواهند داشت. اما متاسفانه همیشه این گونه نیست! به عنوان مثال براساس گزارشات رسمی تنها ۲۰ خودرو از بین ۴۹ خودروی لوکس، استهلاک و اطمینان بیشتری خواهند داشت. این موضوع به گارانتی خودرو مرتبط نمی‌شود؛ اما شاید برای صاحبان دوم و یا سوم خودروهای لوکس بسیار مهم باشد. زیرا آنها مجبور به رعایت برخی مسائل برای عدم آسیب دیدگی خودروی خود هستند تا نگران
سدان جمع و جور     هیوندا ورنا ، که در بازار کره جنوبی و در برخی از کشورهای دیگر نیز با نام آوانته نیز به فروش می رسد ، از سال 1990 در 6 نسل بازیافت شده است. ورنا یک خودروی مالی است که به ارزش کمتر از 20 هزار دلار مدل سدان ، واگن ایستگاه ، کوپه و هاچ بک در بازارهای کره جنوبی ، اندونزی ، چین ، مالزی ، ونزوئلا ، تایوان ، روسیه ، آمریکا ، هند ، الجزایر و ایران است. نصب شده استنسل اول ورنا با نام J1 و سدان با نام تجاری در سال 1990 با یک موتور 1.6 لیتری میتسوبیشی
این روزها اکثر محصولات اجاره ماشین با راننده مرسدس بنز توسط برابوس تیون می‌شوند. حتی اگر خواهان کیت‌های بدنه گیرا و یا پرفورمنس بسیار بالا هم نباشید این تیونر مشهور پکیج‌هایی برای شما خواهد داشت. برای مثال این نسل جدید مرسدس CLA کیت بدنه چشمگیر و گیرایی ندارد. نمای جلو و عقب این خودرو تفاوتی نسبت به نمونه استاندارد کارخانه‌ای نداشته و جلوپنجره و لبه صندوق تنها نشان‌های تیونر را با خود به همراه دارند. نمای عقب همچنین دارای نام تیونر و نوشت
ASمقالهHAهایOOOON مرتبط وسواس:کیا بخاطر تولید نسل متاخر سدان اسپرت استینگرطراح سابق اینفینیتی و بی ام و به کیا الحاقیه کیااز مدل مفهومی بدوی شاسی بلند کوپه ی خود رونمایی کرد؛ اما فعلا خبری از تولید آن نیست خودروی. جدید کیا فیوچران Futuron (اشتهار) دارد و دست خط نقشه کشی جدید آینده ی خودروهای الکتریکیشرکت کره ای را نشان می دهد همان. طور که از معروفیت آن پیداست و در تصاویر نیز مشخص است، این شاسی بلند، یک خودروی مفهومی آینده نگرانه است که به زودی آن را
سلام
تو سفر اربعین، موقع برگشتن از سامرا یه لحظه ماشین ایستاد کنار یه مغازه، صاحب مغازه پرسید مسافری از مشهد دارین؟ از مسافرها پرسیدیم هیچ کی مشهدی نبود. گفتیم چطور؟ گفت می خواستم یه نامه برای امام رضا علیه السلام بفرستم برام بندازه تو ضریح! همسرم گفت بدین من دوستم خادم حرمه، نامه رو میفرستم براش تا بندازه تو ضریح... تو دلم گفتم کاش میشد خودمون ببریم براش!
یادم نیس کدوم حرم بود،فکر کنم کربلا بود، موقع در اومدن یکباره خیلیییی دلم برای امام رض
اغلب پیش می‌آمد که تونی برای دیدنِ‌ آشنایانِ‌ شهری‌ خود به لب دریا یا به باغ مهمانسرا می‌رفت،‌ یا آن‌که به مجالسِ رقص یا قایق‌رانی‌ دعوت می‌شد. در چنین مواقعی مورتن «روی‌ سنگ‌ها» می‌نشست. این «سنگ‌ها» از همان روزِ نخست میان آن دو حکم یک اصطلاح را به خود گرفت. «روی‌ سنگ‌ها نشستن» به معنی تنهایی بود و کسالت. در روزهای بارانی‌ که سراسرِ‌ دریا را مهی‌ تیره می‌پوشاند و دریا با آسمانِ فرونشسته در هم می‌آمیخت،‌ چنان‌که ساحل و همه‌ِی

زمین را به زمان دوختم و دلم را به مختصر آسمانی از امید،از هفتاد خوان رستم گذشتم و اینک در قطارم،قطاری که بی سر و صدا دارد از غروب محزون و دلتنگ خراسان دور می شود تا مرا به قرب برساند از این غربتی که ناتمام است در زندگانی ام.با گردن و کمر دردناک تا همین لحظه ی آخر خانه را از بیخ و بن رُفتم، دیشب تولد دخترک را با سنگ تمام برگزار کردم.دست به دامن اسحاقی ِ کارگزینی شدم و آخرین ذرات مرخصی را از لای اوراق درمانده ی اداری بیرون کشیدم.حالا سرم را تکی
هیچ وقت قطار بهم نچسبیده ، نه از محیطش خوشم میاد ، نه از سرعتش و نه از صداش ! اما دارم کم کم بهش عادت میکنم و البته چاره دیگه ای ندارم :(
این سری هم مثل تمام دفعات قبلی کم کاری خودم رو حس کردم ، من باید از اول سال کد م رو قوی میکردم و توانایی دیباگ کردن قبلی ام رو بدست می اوردم... ، اصلاح میکنم نباید این چرت و پرت ها رو بگم ، چون اصلاً در حال حاضر منطقی نیست فکر کردن بهشون ، فقط تاکید میکنم باید بیشتر بریم توی اتمسفر ، توی لایه های زیر پوستیش و با بقیه
از یک خودرو پریمیوم آن هم از برند بی ام و چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟ قدرتمند باشد؟ چشمان رهگذران را در خیابان‌ها به خود خیره کند؟ یا فقط بی ام و باشد کافی است؟بی ام و سری ۸ دقیقا همان خودرویی است که می‌تواند هرآن چیزی که از یک خودرو پریمیوم انتظار دارید را در اختیار شما قرار دهد. این خودرو که از سال ۱۹۹۰ روی خط تولید باواریایی‌ها قرار دارد، در دو نسل به بازارهای جهانی عرضه شده است که نسل اول آن از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۹ با کد E31 عرضه می‌شد و نسل
گفته‌ بودن باید 1ونیم جمع شده باشیم دم قرآن بزرگه توی راه‌آهن. نماز رو هول‌هولکی خوندم و خودم رو رسوندم اونجا. مامان هم اومده بود اونجا که ببینیم هم‌ رو دم رفتن! یکی‌ از سال‌بالایی‌های مدرسه‌مون رو دیدم! آه. چه کسل‌کننده:| و بعد که داشتم با طهورا همین‌طور الکی حرف می‌زدم، یکی اومد ازم پرسید چی می‌خونی؟ و وقتی گفتم بیوتکنولوژی یه نفس عمیق کشید و گفت قیافه‌ت آشنا بود برام و رفت! رفتم دنبالش و گفتم خب از کجا می‌شناختین؟ گفت منم بیوتکم دیگ
به کجا دارم می روم!!!

روزی انیشتین در امریکا با قطار در حال مسافرت بوده که
مامور قطار برای دیدن بلیت سر می رسد،
اما انیشتین هر چه که می گردد بلیت را پیدا نمی کند.
مامور که این وضع را می بیند، می گوید: 

"حضرت استاد! کیست که شما را نشناسد و یا شک کند شما بلیت نگرفته اید.
نیازی به نشان دادن بلیت نیست". 

و از کوپه او دور می شود.
انیشتین سری به نشانه تشکر تکان می دهد.
 مامور بعد از تمام کردن کوپه های دیگر این واگن،
نگاهی به عقب می اندازد و متوجه می شود
از شب پیش به ریحانه و طهورا گفتم که صبح بیدارم نکنن برای حرم رفتن! صبح ساعت 4 با یه خواب آشفته و صدای آلارم طهورا بیدار شدم و دیدم هردوشون که قرار بود ساعت 3 برن حرم، خوابن. بیدارشون کردم و ریحانه که گفت با من برای دعا میاد حرم و جفتمون خوابیدیم و طهورا رفت. ساعت5 هم زیبا بهم زنگ زد که مثلا بیدارم کنه برم حرم! یهو با ترس از خواب بیدار شدم و سردرد گرفتم. همون‌موقع داشتم فکر می‌کردم بهش پیام بدم و بگم تو که از شرایط خبر نداری دخالت نکن! اما این‌کار ر

زمین را به زمان دوختم و دلم را به مختصر آسمانی از امید،از هفتاد خوان رستم گذشتم و اینک در قطارم،قطاری که بی سر و صدا دارد از غروب محزون و دلتنگ خراسان دور می شود تا مرا به قرب برساند از این غربتی که ناتمام است در زندگانی ام.با گردن و کمر دردناک تا همین لحظه ی آخر خانه را از بیخ و بن رُفتم، دیشب تولد دخترک را با سنگ تمام برگزار کردم.دست به دامن اسحاقی ِ کارگزینی شدم و آخرین ذرات مرخصی را از لای اوراق درمانده ی اداری بیرون کشیدم.حالا سرم را تکی
گرچه شاعر چشمهایی روشن و بیدار داشت 
واژه های روسیاهش خط خطی بسیار داشت 
قصه ی حبل المتینِ دل دروغی بیش نیست 
عشق در دستان بی رحمش طناب دار داشت 
مثل یوسف خواستم از عشق بگریزم ولی 
هر دری را باز کردم پیش رو دیوار داشت
مرگ هم غیرت ندارد ! بی خیالم می شد و ... 
زندگی در برزخی بیهوده استمرار داشت
بینِ این آشفته بازارِ جنون و کشمکش
خاطراتش باز هم اندیشه ی آزار داشت
یادم آمد وقت دل کندن بلاتکلیف بود 
هم مرا می راند ، هم بر ماندنم اصرار داشت 
مثل ماشی
صبح ساعت 7 رسیدم پایانه تبریز. اتوبوس‌های بناب رو سوار شدم و رفتم شهرک صنعتی بناب. دو تا دختر دانشجوی تبریزی کنارم نشسته بودن تو اتوبوس و یکی‌شون هی مدام داشت با لپ‌تاپش یه کارهای طراحی انجام می‌داد. رشته‌شون باید معماری بوده باشه. خواستم بهش بگم سرت گیج نمی‌ره تو اتوبوس با لپ‌تاپ کار می‌کنی؟ نگفتم. غروب ساعت 5 از شهرک آژانس گرفتم برای میدون معلم بناب. از اونجا گفتن ماشین گذری برای تهران گیر میاد. حراست شرکته بهم گفت مگه با اتوبوس میرین؟
دو سالی هست که برای سفر به مشهد از قطار استفاده میکنیم‌. قبل از ان با وسیله ی شخصی میرفتیم و به خاطر بعد مسافت خسته و کوفته میرسیدیم و یه نصف روز میخوابیدیم فقط. قطار تجربه ی خوبی بود که خدا رو شکر بچه ها هم راضی تر بودند. امسال موقع برگشت از مشهد برای اولین بار سوار قطار پنج ستاره فدک شدیم. کلی بهمان خوش گذشت. از پذیرایی چای و نسکافه و ناهار و عصرانه و شام گرفته تا آرامش حاکم بر کوپه ها و مهمتر از همه فیلمهایی که ۱۲ ساعت وقت داشتیم ببینیم. از خوب
پارسال مثل این روزا اولین کاری که کردم کندن موهای دماغم بود. منظورم همکارم یا طبقه شیشی‌ها یا حتی پسره‌ی چندش سوپرمارکتی نیست. از همونا که واقعا تو دماغ زندگی میکنن حرف میزنم. موی واقعی. این کارو کردم و حتی نمیدونم چرا. ولی فهمیدم یه دماغ هم میتونه به اون صافی و نرمی باشه. بنظرم دیگه کافیه. حالا میتونین دماغ و سوراخش رو از تصورتون بزنید کنار.دومین کار راضی کردن مامانم بود برای کاری که به شدت مخالفش بود. زمان خوبی برای پست و استوری گذاشتن و نال
دیر آمدم... دیر آمدم... در داشت می‌‌سوختهیأت، میان "وای مادر" داشت می‌‌سوختدیوار دم می‌‌داد؛ در بر سینه می‌‌زدمحراب می‌‌نالید؛ منبر داشت می‌‌سوختجانکاه: قرآنی که زیر دست و پا بودجانکاه‌تر: آیات کوثر داشت می‌‌سوختآتش قیامت کرد؛ هیأت کربلا شدباغ خدا یک بار دیگر داشت می‌‌سوختیاد حسین افتادم آن شب آب می‌‌خواستناصر که آب آورد سنگر داشت می‌‌سوختآمد صدای سوت؛ آب از دستش افتادعباس زخمی بود اصغر داشت می‌‌سوختسربند یا زهرای محسن غرق خو
خرید بلیط قطار
رزرو بلیط قطار در سایت پیک خورشید جزو ارزانترین خدمات این سایت میباشد به طوری که با خیال راحت و آسوده میتوانید نسبت به سایر سایت ها بلیط قطار خود را خریداری نمایید .
رزرو کوپه دربست قطار نیز از طریق سایت و اپلیکیشن پیک خورشید امکان پذیر میباشد و شما عزیزان قادرید بلیط قطار خود را خریداری نمایید .
پس از ورود به سایت پیک خورشید گزینه خرید بلیط قطار را انتخاب نموده و مبدا و مقصد مورد نظر ریلی خود را انتخاب نمایید و برروی جستجو کلی
سال گذشته بود که مرسدس از مدل مفهومی ۲ سرنشینه‌ی نامعقولی با نام ویژن مرسدس-میباخ ۶ (Vision Mercedes-Maybach 6) در همایش مونته‌ری رونمایی کرد. به این دلیل لقب نامعقول به این خودرو داده شد که طول این خودروی ۲ سرنشینه، ۵.۸ متر بود. این خودرو مجهز به یک پیشرانه‌ی برقی با قدرت ۷۵۰ اسب بخار بود. در همایش امسال نیز مرسدس بنز تقریبا دوباره همان خودرو را به نمایش گذاشته است؛ با این تفاوت که مدل امسال کابریولت است.

از آنجایی که ویژن مرسدس-میباخ ۶ کابریولت، تقر
این قلدر آمریکایی که با نام chevrolet camaro 2019 هر کسی رو عاشق خودش میکنه.

نسل ششم کامرو در سال ۲۰۱۶ به تولید رسید و همچنان با پلت‌فرم خاص خود فروخته می‌شود. این محصول، عملکرد یک کوپه‌یاسپرت با راحتی قابل قبول را فراهم می‌کند. بعد از گذشت ۳ سال، شورلت به فکر فیس‌لیفت پرفروش‌ترین محصول خود افتاده است. به نظر می‌رسد نسل هفتم کامارو در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ عرضه شود. از سویی دیگر، کامارو ZL1 به‌عنوان نسخه‌ای ویژه از این خودرو، همچنان با چهره‌ی فعلی ت
به سیم و زر چه حاجت بود؟! از این‌ها فراتر داشتپر از خورشید بود آری نگاهی کیمیاگر داشتزنان از بی حجابی‌ها سر تسلیم افکندندولی کنزالحیا از چادر خود تاج بر سر داشتبزرگان عرب را یک به‌ یک دیروز پس میزد که این دوشیزه فکر خواستگاری از پیمبر داشتزمانی که همه خورشید را تکذیب می‌کردندخدیجه چشم‌های مصطفی را خوب باور داشتمیان قوم خود شأن و مقام او فراوان بودولی نزد پیمبر عزتی چندین برابر داشت نماز اولش را با علی پشت پیمبر خواندشکوه این سه تن باهم ه
ایران کشوری بزرگ است که صدها کیلومتر بین شهرهای بزرگ فاصله دارد. قطار ها روش خوبی برای عبور از این مسافت های طولانی هستند. در مسافت های طولانی ، قطارها سریع تر ، راحت تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست نسبت به اتوبوس ها هستند. نکته مهم این است که شما باید سفر خود را از قبل برنامه ریزی کنید. بیشتر قطار های نوروزی پیش از فرا رسیدن نوروز پیش فروش می شوند. به گزارش خبرنگاران بر اساس مصوبه ستاد نوروزی راه‌ آهن، بلیط های مربوط به بازه زمانی  24 اسفند

شورلت کوروت استینگری محصول سال ۲۰۱۸ کمپانی شورلت قرار در سایت این شرکت با دو مدل بدنه یعنی کوپه و کانورتیبل بفروش برسدخودرویی قدرتمند در کلاس اسپرت های شهری که می تواند حس داشتن یک خودروی اسپرت به شما منتقل کند. این خودرو از نظر ایرودنامیک بخصوص در کنار سیستم کمک فنر کاملا اسپرت خود بهبود داشته است و از یک سقف و دریچه های هوا و هود از جنس فیبر کربن بهرمند شده است که علاوه بر کاهش وزن سبب بهبود کارایی خودرو می شوند. در داخل خودرو نیز بهینه‌س
سوپراسپرت VLF Force 1 V10 خودرویی سفارشی به‌حساب می‌آید که به‌طور اختصاصی برای هنریک فیسکر ساخته شده است. این خودرو براساس دوج وایپر V10 تولید و حالا برای فروش گذاشته شده است. 
بنر ::‌ مهمان شوخودرو Force 1 V10 کوپه یکی از محصولات خاص VLF است که مدل فروشی به سفارش هنریک فیسکر ساخته شده است. همان‌طورکه ممکن است شما نیز حدس زده باشید، فیسکر خودرو VLF Force 1 V10 را خودش طراحی کرده است و حرف F در نام این خودرو نیز به‌ نام وی اشاره می‌کند. سایر حروف، یعنی VL، نیز نشا
بسمه تعالی
می فرمود: سالها قبل از انقلاب، کتابی در پاسخ به بعضی شبهات روز، نوشته بودم. روحانی مشهوری آن را خواند و پسندید. پیام داد که به شهر آنها بروم تا به بهانه بزرگداشت من، مسائل روز اسلامی را تبلیغ کنیم.
بلیت قطار خریدم و سوار شدم. با خود گفتم ایکاش همسفر اهل علم و کتابی نصیب تا با مباحثه، راه کوتاه شود. دیدم سید معمم بلند قدی بسمت کوپه من می آید. چهره زیبا، لباس فاخر، ریش آراسته و عمامه مرتبی داشت. گفتم خدا را شکر که دانشمندی نصیب شد. شادما
دوج چلنجر SRT Demon مدل سال ۲۰۱۸ میلادی

دوج چلنجر SRT Demon مدل سال ۲۰۱۸ میلادی که با قیمتی در حدود ۸۵.۰۰۰ دلار (معادل ۳۲۱ میلیون تومان با احتساب دلار ۳.۷۸۰ تومانی در زمان نگارش) به فروش خواهد رسید، در کارخانه شهر اونتاریو (Ontario) کشور کانادا تولید شده و قرار است تنها ۳.۳۰۰ دستگاه از این نمونه در کلاس خودرو های کوپه عضلانی تولید گردد.
ادامه مطلب
صبح روز چهارم یعنی سه شنبه ساعت 4:00 با بیدارباش از خواب بیدار شدیم، اما من مثل شب های قبل هنوز نتونسته بودم یه خواب راحت داشته باشم، استرس خونه، اینکه راه های ارتباطی انقدر ضعیفه که نمیشه از حال و روز همسرم خبردار بشم، فکر و خیال تنهایی مادر، همه و همه ذهن منو پر کرده بود و اون روزها روی آرامش به خودم نمی دیدم، و صبح خسته تر از روز قبل بیدار میشدم و به جهنمی که انتظار ما رو می کشید سلام میگفتم. بعد از نماز و صبحانه، مثل روزهای قبل مراسم صبحگاه بر
دیروز طهر به ایمان زنگ زده بودم ولی جواب نداد. بعد از ظهر دوباره تماس گرفتم. دعوتش کردم به خانه‌ام. قرار شد علیرضا.آ کمی دیرتر به ما بپیوندد. خانه‌ام در یکی از نامرتب‌ترین شرایطش بود. سریع جاروبرقی را برداشتم. ظرف‌ها را شستم. ساعت 6 غروب تازه شروع کردم به پختن نهار! وسایل را مرتب کردم. چای گذاشتم تا دم بکشد و منتظرشان ماندم.ایمان که آمد با هم رقصیدیم. کمی فیلم تماشا کردیم. یکی دو ساعت بعد، علیرضا.آ هم به جمع ما اضافه شد. شام خوردیم. صحبت کردیم.
تیونینگ آلمانی Dahler بسته تیونینگ جدیدی برای بی‌ام‌و M850i معرفی کرده است که قدرت این خودرو را تا سطح بی‌ام‌و M8 ارتقا می‌دهد. 
تیونر Dahler اقدام به تقویت بی‌ام‌و مدل M850i xDrive کوپه و کانورتیبل کرده است. ارتقای این مدل به صورتی انجام شده که حالا M850i قدرتی بیشتر از مدل M8 کامپتیشن دارد. 
در کیت اولیه Dahler که Stage 1 نام دارد، این تیونر قدرت موتور ۳.۳ لیتری V8 تویین‌توربوشارژ سری ۸ را به ۶۲۷ اسب بخار و گشتاور آن را نیز به ۸۵۰ نیوتن‌متر رسانده است. این اعداد
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
این رسم اون قدر زیباست
گرامی داشت بزرگان
گرامی داشت سالخورده ها
گرامی داشت فامیل و اقوام
که حیفه کمرنگ بشه
...
بعد یک سال زندگی تند و سریع که هیچ کدوم از ما وقتی نداریم برای هم
دو هفته ای رو کنار هم جمع می شویم و این قطار تندروی زندگی از حرکت نگه داشته میشه
کلاس بندی خودرو های مرسدس بنز

کلاس A ،  کلاس B، کلاس C که حرف اول  کلمه Compact یا جمع جور را در خود جای داده است.
کلاس E  حرف اول کلمه اقتصادی در آلمانی است .
 کلاس S نیز حرف اول کلمه "ویژه "محسوب می‌شود و در طبقه‌بندی اصلی جای می‌گیرد.
کلاس SL (مخفف کلمه اسپورت بزرگ) کلاس CL (مخفف کلمه کوپه بزرگ) خواهد بود.
کلاس G  معرف شاسی بلندهای بنز در رده‌بندی اصلی است.
هر گاه در کنار هر حرف اصلی مرسدس حرف L را ببنید، نشانه لوکس‌بودن و بزرگتر بودن آن خودرو خواهد بو
اگر گلی وجود داشت که صلح هدیه می کرد....اگر دختری وجود داشت که آتش به پا می کرد....اگر پسری وجود داشت که خاطره اش از جنس جنگ بود....اگر سرزمینی همه اینها را با هم داشت، و اگر جنگ و صلح به آرامش برسند...اگر سرنوشتی وجود داشت که خالق، و در عین حال مخلوق همه چیز بود...اگر شش نفر به پا خیزند...و یک فائقه برگزیده شود...آنگاه:به پایان آید این دفتر، حکایت همچنان باقیست.زندگی هرگز نمی میرد، اگر چه امروزش فانیست.
--*-*-*-*-*-*-*-*-*
این چند خط مقدمه ای بود بر بچه عزیزم، ا
خودروی Bugatti هفته گذشته رکورد جدیدی را با سرعت بالا تعیین کرد ، هنگامی که یک "Bugatti Chiron " اصلاح شده از ۴۸۰ کیلومتر در ساعت در مسیر تست در شهر اهرا لسین آلمان پیشی گرفت.
در آن زمان شایعه شده بود که یک نسخه تولیدی از این ابرخودروی سریع میتواند رکورد جدیدی را ثبت کند.
و براساس گزارش Top Gear که روز یکشنبه منتشر شد ، این شایعات عملی شده است.
با Chiron Super Sport 300+ ، یک کوپه با تولید بسیار محدود که نه تنها جاده ای قانونی است ، بلکه قادر به برخورداری از انتهای اتومب
 خودروی «Vision-S Concept» سونی به تازگی در نمایشگاه «SEMA» معرفی شده و نظر همگان را به خود جلب کرده است.
این محصول واقعا یک اتومبیل بوده و این طور به نظر می‌رسد که کمپانی سونی می‌خواهد، همراه با تولید کنسول‌های بازی؛ به سراغ تولید اتومبیل هم برود و وارد جهانِ پیچیده تولیدکنندگان خودرو شود.
ادامه مطلب
یش از نمایشگاه خودرو فرانکفورت، هیوندای تیزری از هاچ‌بک برقی و مفهومی خود منتشر کرده بود که آن را هیوندای 45EV می‌نامد. اکنون با افتتاح نمایشگاه فرانکفورت، هیوندای به‌طور رسمی از خودروی الکتریکی جدید خود رونمایی کرد و مسئولان خودروساز کره جنوبی می‌گویند این خودروی مفهومی نگاهی به طراحی آینده دارد که روی فناوری برقی و خودران متمرکز شده است.

خودروی مفهومی 45EV با الهام از مدل مفهومی هیوندای پونی کوپه (Hyundai Pony Coupe Concept) متعلق به سال ۱۹۷۴ م
روز موعود رسید بالاخره شنبه بیستم بهمن ماه سال ۹۷ خورشیدی رسید
روزی که قرار بود از خانواده جدا شوم و به شهر دیگر بروم
روز زیبایی بود،در آن عشق جریان داشت،دوستی جریان داشت،محبت جریان داشت،اشک شوق در اشک دلتنگی در آمیخت و در آن دیدم که خدا جریان داشت
ادامه مطلب
انوع تیپ بندی خودرو های اجاره ای:
شامل خودرو های شاسی بلند و سواری و کروک و کوپه و سواری ون می باشد.

قیمت خودرو های اجاره ای:
شما می توانید نسبت به بودجه در نظر گرفته شده برای اجاره خودرو و تعداد روزهای مورد نیاز و مقایسه لیست قیمت خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
نیاز شما از رنت ماشین :
ممکن است شما برای یک قرار ملاقات کاری خود نیازمند یک خودروی تشریفاتی باشید و یا برای مسافرت درون شهری و یا برون شهری و تور های مسافرتی داخلی نیازمند یک خ
ماسل‌کار دسته‌ای از خودروهای قدرتمند و باابهت آمریکایی هستند که تاریخ پیدایش آن‌ها به سال‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی بازمی‌گردد. یکی از محبوب‌ترین خودروهایی که در این سال‌ها توسط شرکت شورولت به بازار عرضه شد، کامارو نام دارد. موفقیت چشمگیر فورد موستانگ در این سال‌ها باعث شد تا کمپانی جنرال موتورز نیز، رویای طراحی و تولید یک کوپه قدرتمند و جذاب را در سر بپروراند. در سال ۱۹۶۷ جنرال موتورز توانست با عرضه اولین نسل از شورولت کامارو به این ت
روغن گیربکس موبیس آ
ATFSP III
مخصوص خودروهای
مزدا 3- مزدا 3 NEW
نیسان : ماکسیما -رونیز - ریچ
هیوندای : ورنا - آوانته - سوناتا 2006- I10 - کوپه
H30 کراس
برلیانس
پاجرو وارداتی
MVM 110

دارای استاندارد ایران
تحت لیسانس موبیس کره جنوبی

این محصولات از بهترین روغن های پایه سنتتیک و با کیفیت ترین مواد افزودنی از کمپانی های معتبر تولید و جهت استفاده در مدرن ترین خودرو ها طراحی شده و تحت لیسانس شرکت MOBIS co LTD و دارای گواهینامه اعتباری از Company house انگلستان به شماره
روغن گیربکس موبیس آ
ATFSP III
مخصوص خودروهای
مزدا 3- مزدا 3 NEW
نیسان : ماکسیما -رونیز - ریچ
هیوندای : ورنا - آوانته - سوناتا 2006- I10 - کوپه
H30 کراس
برلیانس
پاجرو وارداتی
MVM 110

دارای استاندارد ایران
تحت لیسانس موبیس کره جنوبی

این محصولات از بهترین روغن های پایه سنتتیک و با کیفیت ترین مواد افزودنی از کمپانی های معتبر تولید و جهت استفاده در مدرن ترین خودرو ها طراحی شده و تحت لیسانس شرکت MOBIS co LTD و دارای گواهینامه اعتباری از Company house انگلستان به شماره ۱
در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی پرآوازه فورد اعلام کرد که قصد دارد بزودی کراس‌اور برقی جدیدی را با نام موستانگ مک ای (Mach-E) به بازار عرضه کند که با الهام از فورد موستانگ ساخته خواهد شد. چندی پیش سرانجام در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، فورد موستانگ مک ای معرفی شد و برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، توانست نظر خریداران بسیاری را به سوی خود بکشاند به طوری که در طول نمایشگاه بیش از ۹۰۰۰ درخواست برای این خودرو به ثبت رسید. چراغ‌های خودرو، خطوط روی بدنه
شهادت امام صادق علیه السلام  تسلیت باد 
چه شد که در افق چشم خود شقایق داشت
مدینه ای که شب پیش، صبح صادق داشت

اگرچه شمس وجودش به سمت مغرب رفت
هزار قله ی پر نور در مشارق داشت

چه با شکوه، غم خود به دل نهان می کرد
چه شِکوه ها که از ان فرقه ی منافق داشت
به غیر داغ محرم، گلی زباغ نچید
چقدر روضه ی گودال در دقایق داشت
خلیل بود ولی آتشش سلام نشد
همان که در نفسش عطری از حدائق داشت
هزار طائفه آمد هزار مکتب رفت
و ماند شیعه که "قال الامام صادق" داشت
شهید را
هوا ابری بود. شیطان کوه در لایه ای از مه فرو رفته بود. ترمینال خلوت بود. به جز چند سربازی که منتظر اتوبوس کرمانشاه بودند کسی نبود. تلویزیون سالن انتظار ترمینال برای خودش تصاویری از سیل ها را نشان می داد. دور ساختمان ترمینال راه می رفتم. مجید کنار کیسه خواب و کوله ی سربازی اش ایستاده بود. مرخصی وسط آموزشی اش تمام شده بود و باید برمی گشت. مسافر کرمانشاه بود.
دلم یک چیزی مثل سیگار می خواست. چیزی که حجم اندوه آسمان ابری و انتظار برای اتوبوس کرمانشاه
پس از شکل‌گیری دوباره اجاره خودرو با راننده محصولات کامپکت کمپانی با معرفی نسل جدید A کلاس،مرسدس بنز هم‌اکنون به دنبال ایجاد تغییرات در خانواده C کلاس است.
نسل بعدی این خودرو که به مصاف ب ام و سری 3 و آئودی A4 می‌رودهم‌اکنون در حال توسعه بوده و البته خانواده آن به اندازه برادران کوچک‌ترش یعنی GLA، GLB، A کلاس هاچبک و سدان و CLB و… پرتعداد نخواهد بود.هرچند برخی اخبار درباره احتمال تولید C کلاس آل‌ترین منتشر شدهاما در خبر اتوبیلد آلمان اشاره‌ای
مدتی که خودم رو گم کردم . 
اون آدمی که ذات من هست مدتی رفته سفر 
اون آدم می نوشت و می خوند و با دوستاهاش وقت می گذروند . 
اما مدتی نیست 
علتش هم اینکه به نظرم به خاطر شرایط سنی زندگیم دچار حاشیه شده و البته دوری از دوستان هم مزید بر علت هست. 
علت مهم تر اینکه من مدتهاست با کسی دردل نکردم. میدونید چه حالتی مدنظر من هست . همون مثل قدیمی که نیمکتی باشه و رهگذری و تو بری کنارش بشینی و زبون باز کنی و هرچی توی دلت هست بهش بگی و بعد اون محو بشه 
اون محو میش
همچنان در حال تماشای استوری ها بودم که دیدم مبینا دایرکت داد. سرم آوردم بالا دیدم خیلی معمولی نشسته و سرش توی گوشیه. دایرکتش رو باز کردم؛ نوشته بود تلگرامت رو چک کن. :| فیلترشکن رو روشن کردم و وارد تلگرام شدم. مبینیم نوشته: «چرا ضایع بازی درمیاری؟! اگه میخواستم بقیه متوجه بشن که دایرکت نمیدادم! برو یه نگاه به فالوئرهای هیوا بنداز.». نوشتم: «فالوش نکردم.». نوشت: «آیدیش رو وارد کن و فالوئرهای مشترکتون رو تماشا کن. [ایموجی پوزخند!]». تماشا کردم. لبخن
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. ب ام و یکی از معروف ترین شرکت های خودروسازی در جهان است که کوتاه شده عبارت Bayerische Motoren Werke AG، به معنی صنایع موتوری باواریا (بایرن) می باشد که تاریخچه ای 90 ساله دارد. این شرکت آلمانی، سابقه درخشانی در تولید خودروهای لوکس و اسپرت داشته و محصولاتش از محبوبیت زیادی در سراسر دنیا برخوردارند. یکی از محصولات اسپرت این کمپانی، خودرو بی ام و 630i می باشد که بر
خلاصه:
دانلود رمان خانم زبون دراز  من حال این پسره ی یالغوز نگیرم دریا نیسم اقیانوسم اِاِاِپسره ی سه نقطه برگشته به من میگه بیا فرقونت جمع کن خوب شد جوابش دادما منم گفتم خوبه من همین فرقون دارم حالا اینجای ماجرا آقا دیدم ریموت زد رفت کنار یه کوپه وایساد به به عالم ضایعگی خودش هوایی داره وای یاد پوزخندش که میفتم ولی من بادی نیسم که با این بیدا بلرزم اَی ددم یاندی اِشتب شدا
ادامه مطلب
خاطره مادر الکی
خاطره : مادر الکی !!!

خاطره مادر الکیخیلی عشقولانه بودن! شوهرش ازش دل نمی کند و خیلی نگران بود! اولین بار بود که خانومش رو تنها می فرستاد سفر!منم هم خنده ام گرفته بود از دستشون هم حرصم،
ولش کن دیگه پسرجان…اخرش طاقت نیاوردم و رفتم جلو و گفتم آقا من تا قم میشم مامان خانومت، شما اصلا نگران نباش! اونم انگار تا حدی خیالش راحت شد خانومش رو به خدا سپرد و رفت!
دختر محجبه و قشنگی بود! می خواست بره به مادرش سر بزنه، توی کوپه که جا گیر شدیم
کاش کسی وجود داشت و بدون هیچ انتظاری هرصبح در گوشم تکرار می‌کرد :(دوستت دارم. برای هرچیزی که الان هستی دوستت دارم.)
کاش دستی برای گرفتن و قدم زدن. لبخندی برای دل گرمی دادن. سینه ای برای به آغوش کشیدن وحتی گریه کردن. فقط برای این لحظه وجود داشت.. 
شنبه سمینار کاردرمانی بود و رفتیم. برف میومد و شلوغ بود. ترافیک بود و موقع برگشت نه اسنپ گیر میومد و نه سرویسای دانشگاه میتونستن از ترافیک رد بشن و به ما برسن. یک شنبه یکی از کلاسهامونو - که جبرانی بود البته- به خاطر امتحان میانترم دوشنبه کنسل کردیم. اون یکی کلاس هم استادش کنسل کرد؛ احتمالا به خاطر حجم شلوغی‌های این روزا و به خاطر پسرا که خوابگاهشون دوره و نزدیک به محل اعتراضات. امتحان دوشنبه کنسل شد. کلاسهای دوشنبه هم با پیگیری خود بچه ها کنس
پیش بینی می کنیم هاچبک ها ، سدان ها ، کوپه ها و سوپراسپرت های زیادی را در این لیست مشاهده کنیم ، اما فناوری عالی پژو 407 باعث شده تا  بتواند وارد این مجموعه شود. نسل دوم پژو 407 از سال چهارم تا به امروز در دسترس است و تأثیر فنی بر مدل بنزینی دارد. با استفاده از این مدل ، یک توربوشارژر دو لیتری چهار سیلندر (2 سی سی) می تواند 2 اسب بخار را به یک شاسی دو تایی پژو 407 تحویل دهد. پژو 407 به عنوان یکی از لوکس ترین ، باکیفیت ترین و ایمن ترین شاسی در بازارهای جهانی
از غربی‌ها نمی‌توان انتظار کمک داشت، آن‌ها به دنبال استعمار ملت‌ها هستند
نمی‌توان از غربی‌ها انتظار کمک داشت؛ انتظار توطئه، خیانت، خنجر‌ازپشت‌زدن می‌توان داشت، [امّا] انتظار کمک، صداقت و همراهی نمی‌شود داشت. اول فروردین ۱۳۹۸-رهبر انقلاب

معرفی اجمالی خودرو کیا سراتو 2000 آپشنال
کیا موتورز یکی از قدیمی ترین تولیدکننده‫های وسایل نقلیه موتوری در کره محسوب می‫شود که فعالیت خود را از سال 1944 آغاز کرده است و در سال 2013 توانست به عنوان دومین خودروساز کره جنوبی شناخته شود. برند کیا موتورز یک شرکت خودروساز کره‫ای موفق و قدرتمند است که سالانه بیش از دو میلیون و هفتصد خودرو تولید و از طریق 150 نماینده در کشور‫های مختلف توزیع و خدمات‫رسانی می‫کند.
خودرو سراتو نام یکی از سدان‫های شهری جم
دونالدهمواره عادت داشت مهمانان سیاسی خودرامعطل کندبازی گلف بیش ازحدبرایش اهمیت داشت.هنگام بازی گلف باجان بولتون حتی اگرفدریکاموگرینی.آنگلامرکل.نتانیاهو.ولادیمیرپوتین.ملکه انگلیس ووزیرکشورهای استعمارگرمعروف برایش تبریک عیدهم میفرستادندبعدازبازی گلف وبیلیاردپاسخ میداد.
البته بعدازچندماه اعمال به تعرفه بازی ومالیات بازی مینمودهمه چیزبرایش شوخی بودحتی جان انسان هاهم شوخی بود.زمانی که ملانیابارداربودبیشتردوست داشت درهنگام زایمان
کمپانی کیا موتورز کره جنوبی و گروه سایپا بیش از ۷ سال پیش قرارداد تولید و مونتاژ سراتو در ایران را منعقد کردند. اما مشکلات تحریمی آن دوره باعث شد تا این سدان کره ای دیرتر از زمان مقرر وارد خط تولید سایپا شود. در صورتی که سراتو قبل آغاز تحریم های آن زمان وارد خط تولید سایپا می شد، همزمان با تولید نمونه شش سرعته اتوماتیک این خودرو در کارخانه های کیا، سایپا هم این نمونه را مونتاژ می کرد و عملا هم پا با بازار جهانی، یک خودروی کره ای به روز در ایران
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
سایت دورهاتو به نقل از ایسنا، طبق گزارش منتشر شده در وب سایت best selling cars، میزان فروش خودرو های پورشه در بازار خرید خودرو و فروش خودرو در سال 2018 میلادی نشان می دهد. بیشترین طرفداران خودرو پورشه در کشورهای آسیایی هستند. این شرکت خودروسازی زیر نظر شرکت فولکس واگن آلمان است و در دنیا یکی از محبوبترین شرکت های خودرو سازی در جهان محسوب می شود. این شرکت همواره خودروهایی لوکس در کلاس اسپرت کوپه و شاسی بلند به بازار جهانی خرید خودرو و فروش خودرو عرضه
بسم الله 
دوست داشت بخوابد برای همیشه. دوست داشت خاک شود، خاک باشد. بی گذشته، بی آینده، بی هیچ اندیشه و فکر و احساسی ، فقط خاک. 
دوست داشت از خاکش درختی بروید . درخت احتمالا میوه های تلخی خواهد داشت. ولی اگر کمی صبر کنی لابلای آن همه تلخی مزه ای خواهی یافت شبیه خاطره ای مبهم، طعمی آشنا، تصویری که وقتی چشمانت را می بندی پشت تاریکی ها از جلویت رد می شود. شبیه یک زندگی... وقتی ... وقتی زندگی نشد ... 

مدل سراتو شرکت کیا یک خودروی موفق و تحسین شده است که اکنون جدیدترین مدل های آن نیز با کابینی جدید ، طراحی خارجی به روزشده و با امکانات ایمنی بیشتر راهی بازار شده است . شرکت کیا با ارائه قیمت مناسب برای این خودرو، سراتو را از یک خودروی خوب به یک خودروی بهتر و محبوب تر از گذشته در نزد مشتریان تبدیل کرده است.
کیا سراتو خودرویی است که از سال ۲۰۰۳ تاکنون تولید شده‌است.این خودرو از نوع خودرو های موتور جلو - محور جلو  است.و در سه مدل سدان ، کوپه و هاچ
بعضی از خاطره‌ها
شکل فایل‌های ویروسی‌ان
دیدی هی حذفشون می‌کنی
اما
باز بر‌می‌گردن...
شیفت دیلیت هم اثری نداره روشون...
انگاری جا خوش کردن تو حافظه...
حالا تو نه اینکه در مقابل این خاطره‌ها باشیا...نه...
تو در جریان اینا شناوری...
می‌برنت؛ هرجا که بخوان...
اصلا یه موقع طوری از این دنیا
و ازین هستی دورت می‌کنن
که وقتی به خودت می‌آی؛ می‌گی
کدومش حقیقته؟
یادها مثل قطاری می‌مونن
که اصلا نمی‌دونی چجوری سوار شدی..
مقصدش کجاست...
فقط میری
میری
میری
م
شیطان مداوم در گوش کبری پچ پچ مینموداوعلاقه خاصی به شاهزاده وهابی سعودی داشت.امیرالمومنین منزل اومیبایست فردی پشکل مغزمیبودتابراحتی وبسادگی خرشودوهرکاری برایش انجام دهد.
شاهزاده سعودی علاقه وافری به حتک حرمت هرچیزی داشت این شاهزاده ازروی کینه و عداوت تصمیم می گرفت درکل دوست داشت هنگام عصبانیت سرهای زیادی راببردهرفردی که برعلیه اوانتقادمینمودبدنش تکه تکه میگردید.
شیطان درخانه کبری قصد داشت تخم فتنه رابوجودآورداومیدانست نسل کبری وشا
اگر بیمار سی اف وزن نگیرد سه علت مهم دارد اول عفونتهای ریوی را باید مد نظر داشت دوم میزان کرون مصرفی بررسی شود که کم نباشد. و سوم بررسی رژیم غذایی. و نوع ان است بنابراین انجام کشت خلط و مشاوره با متخصص گوارش و متخصص تغذیه حاذق در این مورد بسیار کمک کننده است ِنکته بسیار مهم این است که بیمارانی ریه خوبی خواهند داشت که وزن مناسب داشته باشند بنا براین باید حداکثر تلاش را داشت تا وزن این بیماران وسط نمودار رشد برسد.
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. بی ام و سری 3 از سری محصولات پرطرفدار شرکت بی ام و می باشد که به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای جهان به شمار می رود. محصولات سری 3 بی ام و تاکنون شش نسل را با موفقیت پشت سر گذاشته است. نسل اول در سال 1975 و نسل ششم در سال 2011 به بازار عرضه شد. خودرو بی ام و 320i یکی از محصولات سدان و اسپرت این کمپانی می باشد که به عنوان خودرویی لوکس و پرفروش شناخته می شود
به اعتقاد بسیاری در صنعت خودروسازی جهان بیان تعریفی از زیبایی و ارزیابی دقیق از این کلمه در نهایت به نظر و دیدگاه مصرف کنندگان باز می گردد. از اینرو بر آن شدیم تا بررسی مختصری از زیباترین خودروهای جهان طی سال های اخیر داشته و 10 نمونه از آنها را معرفی کنیم. البته این حقیقت که بیشتر این خودروها از خط تولید شرکت های اروپایی خارج شده اند جای تعجبی ندارد اما حضور یک سدان جمع و جور از آسیای شرقی و کشور کره جنوبی توجه بسیاری از کارشناسان را در زمینه
امروزه سفر را می توان با روش های مختلف انجام داد که قطار نیز یکی از آن هاست. قطار یکی از روش هایی است که مسافرت کردن با آن مورد توجه بسیاری از مردم است. تقریبا تمام امکانات مورد نیاز برای هر فرد در قطار فراهم شده است و همین دلیل، باعث شده که هر ساله افراد زیادی با تهیه بلیط قطار به سفر بروند. غیر از امکاناتی که در قطار برای مسافرین فراهم شده است، امنیت قطار نیز یکی از دلایلی است که باعث شده هنوز این وسیله مورد علاقه عده ای باشد.
مزایای استفاده ا
بخش اول
عقب... همین طور برگردیم عقب.نظرت چیست برگردیم به عالم قبل از این‌جا؟
مثلا خیال کنیم روح من و تو در آن عالم به هم نزدیک بوده‌اند و بعدتر وقتی برای ورود به این دنیا مجبور به جدایی شدند، زجر کشیده‌اند. مثلا خیال کنیم روزهایی که بین تاریخ تولد من و تو فاصله است، روزهایی است که آن یکی که کوچک‌تر است در فراق محبوبش اشک ریخته و غصه خورده. بعد بالاخره زمانی رسید که هر دوی ما وارد این عالم شدیم. تو در جایی و من در جای دیگری. تو در شهری و خانواده‌
بعضی از خاطره‌ها
شکل فایل‌های ویروسی‌ان
دیدی هی حذفشون می‌کنی
اما
باز بر‌می‌گردن...
شیفت دیلیت هم اثری نداره روشون...
انگاری جا خوش کردن تو حافظه...
حالا تو نه اینکه در مقابل این خاطره‌ها باشیا...نه...
تو در جریان اینا شناوری...
می‌برنت؛ هرجا که بخوان...
اصلا یه موقع طوری از این دنیا
و ازین هستی دورت می‌کنن
که وقتی به خودت می‌آی؛ می‌گی
کدومش حقیقته؟
یادها مثل قطاری می‌مونن
که اصلا نمی‌دونی چجوری سوار شدی..
مقصدش کجاست...
فقط میری
میری
میری
م
بیمار می شویم، دوا لطف می کنند
دلمرده می شویم، دعا لطف می کنند
هر قدر هم که پشت، بر این خاندان کنیم
بر ما همیشه آل عبا لطف می کنند
ما غافلیم و زود فراموش می کنیم
این قوم، بی صدا به گدا لطف می کنند
آن قدر با وقار و بزرگند، وقت جود...
از پشت درب و زیر عبا لطف می کنند
هرجا حسین گفته شود صحن کربلاست
هرجا که هست کرب و بلا لطف می کنند
با این همه گناه شدم زائر حسین
خیلی به من امام رضا لطف می کنند
برگ برات خویش گرفتم به روی دست
امضای شاه طوس روی برگه ی من است
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
خدایا عزیزِ جونمو سرد کن 
من تحمل ندارم
بهم گفت هی سرمو میکنی زیر آب تا دارم خفه میشم میاری بیرون. آره منِ عوضی همینم. 
باید میذاشتم بره دنبال زندگیش .

بدبخت شده بودم بیچاره شده بودم در به در شده بودم ؟
حداقل اون موقع میگفتم نمیخواد خودش خواسته شاید بی من راحتتره حالا چی 
دوباره دارم براش میمیرم برمیگردیم به عقبی که ازش فرار کردیم . که ترس داشت که بدبختی داشت .
برش گردوندی که چی . بچه داشت میکَند و میرفت . برش گردوندی که چی
بمیر عشقته . 
احسانِ
الان توی راه راه‌آهنم که بریم مشهد:) 
این اولین اردوی دانشجویی‌مه و من کمی تا قسمتی دلم شور می‌زنه براش طهورا هم‌سفرمه و نمی‌دونم از این بابت خوش‌حالم یا نه اما فعلا که طبق لیست نه کوپه‌مون با‌ همه و نه محل اسکانمون و بله باید اول کاری سر و کله بزنیم تا پیش هم بیفتیم.
خیلی دوست‌دارم همه جزئیات رو بنویسم. باید درباره کلاس‌های ریاضی ترم‌پیش و کلا ترم 1 هم بنویسم. حرف‌های زیادی دارم اگر تنبلی نکنم. اما فعلا قول می‌دم که آخر هرروز بیام و از
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. خودرو آلفا رومئو 4C از سری خودروهای کوپه اسپرت ایتالیایی با ابعاد کوچک است که برای نخستین بار در سال 2013 معرفی شد. این خودرو با طراحی خاص خود، یکی از سریع ترین خودروهای بازار داخلی کشورمان به شمار می رود که به علت محدودیت واردات خودرو تنها تعداد اندکی از آن در بازار موجود می باشد و به همین علت، قیمت آن بسیار بالا می باشد.
نقد و بررسی خودرو آلفا روم
مورچه کوچکی بود که هر روز صبح زود سرکار حاضر می شد و بلافاصله کار خود را شروع می کرد.
مورچه خیلی کار می کرد و تولید زیادی داشت و از کارش راضی بود.
سلطان جنگل (شیر) از فعالیت مورچه که بدون رئیس کار می کرد، متعجب بود.
شیر فکر می کرد اگر مورچه می تواند بدون نظارت این همه تولید داشته باشد، به طور مسلم اگر رئیسی داشته باشد، تولید بیشتری خواهد داشت.
بنابراین شیر یک سوسک را که تجربه ریاست داشت و به نوشتن گزارش های خوب مشهور بود، به عنوان رئیس مورچه استخ
چه خواب ویردی بود. یه آرامشی که قبلا تجربه کرده بودم توش حس می‌کردم. چهره‌ها فرق داشت ولی انگار آدم‌ها همون آدم‌های آشنا بودن.از ته دل می‌خندیدم. با اعتماد بنفس. بی ترس از خندیدن. با دهان باز. بلند. عمیق. و یه نفر داشت برای خنده‌های من ذوق می‌کرد. و می‌خندید. تو یه آشپزخونه داشتیم یه چیزی می‌پختیم. تو یه جا شبیه کلیسا. خیلی ویرد. ولی آرامش داشت.

+ من هیچ جای زندگیم به آسیب رسوندن به خودم فکر نکرده‌م. شاید به طرق غیرمستقیم یا ناخودآگاه این کا
توضیح اینکه موتور شش سیلندر خطی جدید از مرسدس بنز چقدر خوب است ، دشوار است. صدای تولید شده توسط این موتور نیز ویژه است و ما دو دهه است که چنین صدای صدا را از محصولات         مرسدس بنز نشنیده ایم. AMG G53 دارای شش حالت رانندگی مختلف است که هر کدام دارای پاسخ گری دریچه گاز ، گیربکس و ترمزهای مختلف هستند. در هنگام انتخاب حالت رانندگی راحت ، گیربکس 9 سرعته اتوماتیک آنقدر صاف است که احساس می کنید به گیربکس CVT مجهز شده است ، که یک روش عالی برای توصیف مشخ
وارد
کوپه می‌شوم، مرد جوانی قبل از من آمده، شماره بلیط را دوباره نگاه می‌کنم؛‌ او
هم... و خب درست است.

می‌نشینم
سه مرد دیگر هم از راه می‌رسند؛ ظاهراً سایت علی‌بابا جغرافیا را فراموش کرده و
مثل ممالک مترقیه بلیط فروخته‌است. فکر می‌کنم بد نیست که خیلی متمدّنانه باب
گفتگو را باز کرده و نشان بدهیم که چقدر شریف و وسیع و بلندنظر هستیم؛ امّا حوصله
ندارم، مثل اسب گاری خسته‌ام؛‌ آنهم بابت کارهایی که برای هیچکدامشان سر هیچکس
نمیتوانم منت بگذار
با همه همه همه همه همه همه همه همه همه وجودم باور دارم که فقط زمانی میشه آرامش داشت و با آرامش پیشرفت کرد که باور کنی که فقط خودت دلت برای خودت میسوزه و به خودت اهمیت میدی. هیچوخت نباید از هیچ کس هیج انتظاری داشت. اگر داشته باشی باختی همه چیز رو.
اگر بیمار سی اف وزن نگیرد سه علت مهم دارد اول عفونتهای ریوی را باید مد نظر داشت دوم میزان کرون مصرفی بررسی شود که کم نباشد. و سوم بررسی رژیم غذایی. و نوع ان است بنابراین انجام کشت خلط و مشاوره با متخصص گوارش و متخصص تغذیه حاذق در این مورد بسیار کمک کننده است ِنکته بسیار مهم این است که بیمارانی ریه خوبی خواهند داشت که وزن مناسب داشته باشند بنا براین باید حداکثر تلاش را داشت تا وزن این بیماران وسط نمودار رشد برسد.
بابا می گفت: بچه بودیم خیلی چیزا رو درست یادمون ندادن. مثلا توی کتاب درسی مدرسه مراحل کشت محصول رو میگفتن: کاشت، داشت، برداشت. کاشت و برداشت رو دیده بودیم و می فهمیدیم ولی " داشت" رو درک نمیکردیم. بزرگ شدیم، تجربه ی زندگی بهمون یاد داد، مهم ترین مرحله، همون " داشت " بود. 

ماها خیلی فرصت های مهم زندگی رو سر همین مرحله از دست میدیم. یه کاری رو شروع میکنیم، قدم سخت اول رو بر میداریم، با کلی رنج بستری فراهم میکنیم و دونه ای رو می کاریم، اما چون خوب ب
چند روایت در حرامزادگی دشمنان اهل بیت علیهم السلام (به روایت اهل سنت عمری)
١- ابن الجزری عالم بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
أخبرنا الامام العلامة شیخ الاسلام أبو العباس أحمد بن الحسن الحنبلى القاضى‌ فى جماعة آخرین مشافهة، عن الامام القاضى سلیمان ابن حمزة الدمشقى‌ أخبرنا محمد بن فتیان البغدادى فى كتابه، أخبرنا الامام أبو موسى محمد بن ابى بكر الحافظ، أخبرنا ابو سعد محمد بن الهیثم‌ أخبرنا أبو على الطهرانى، حدثنا أحمد بن موسى، حدثنا على
برای چه باید می گریستم؟
برای از دست دادن یک زندگی که هرگز نداشتم؟
برای ترک مردی که نه دوستم داشت نه دوست داشتن مرا می فهمید؟
یا برای آرزو هایی که مدت ها قبل به عشق رسیدن به او زیرپا گذاشته بودم،بی آنکه به عشقی رسیده باشم؟
درحقیقت باید می خندیدم.
بایداز اعماق قلبم خوشحالم می بودم و شادی می کردم.
ولی زخم های مکرر آنچنان مرا دچار بی وزنی کرده بود که مانند گمشده ای در بیابانی مه گرفته،بی اختیار،به خیال سرد مرگ چنگ می زدم ودر سوگ خود می گریستم.
می گ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها